Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek hohyan tudom...

HorusS kérdése:

Szerintetek hohyan tudom elfelejteni?

Figyelt kérdés
Rég óta beszélgetünk és sokszot mondta hogy szeretne talákozni velem es pont alkalmas volt mivel gólya bàl volt szóval elmentem mondta nem tud melém ülni és mondtam semmi baj megértem aztán fél óra múlva kihívot beszèlgesünk kimentem de mindha nem is érdekeltem volna én beszéltem de ő szótlan volt szinte és 10 perc múlva mondta hogy be kell menie de később még kijön de 4 órával később se volt semi ezért rossz kedvem volt és haza jötem mert gondoltam úgyse érdeklem aztán mikor haza értem felhívot és elmondta hogy mért mentem haza és hogy nagyon sajnálja hogy szótlan szégyenlős volt és hogy én lemondtam.mindenről mert suli után egyből haza mentem stb ès hogy nagyon rosszul érzi magát emiat hogy én mindent megtetem de ő semit és hogyan tegye jóvá én szeretnék megbocsájtani de nem tudom hogy megéri e mert rosszul érzem magam emiat hogy csak 10 perc után csak ott hagyot mert én csak ő miatta mentem és ott senkit se ismertem mivel 35km re lakik egymástòl de nagyon fájt hogy nem figyelt reám és csak akkor hívot.mikor már haza mentem és addig 4 órán keresztül semi most nem tudom mit tehetnék

2015. febr. 21. 22:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Az igen GG Wp
2015. febr. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek a helytelen írásértde nagxon kedvetlen vagyok ez 2 napja tőrtént de aludni se tudok ő jár a fejembe de tanácstalan vagyok mert nem tudom higyek e neki azt hogy tényleg sajnálja e mert mindig azt mondta hogy ilyen jól nem beszélgetet senkivel mert volt amikor 5órán keresztűl folyamatosan beszélgetünk és most nagyon fáj ami történt
2015. febr. 21. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!