Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Osztálytárs bejön nekem :D...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osztálytárs bejön nekem :D hogyan közelítsek?

Figyelt kérdés
Már négy éve ismerem, két éve tetszik és nem tudom, hogy hogy estem belé fülig :3 igazából mint minden nap, az is ugyanolyan volt, de kapott valentin napra egy levelet egy lánytól és akkor lettem féltékeny, onnan kezdve már azon kaptam magam, hogy nekem is tetszik és nagyon pikkeltem a lányra :D persze visszautasította a lányt és amikor ez a fülembe jutott egy nagy kő esett le a szívemről. És utána már nem bírtam levenni a szemem órán róla. De már azt is észrevettem, hogy ő is szokott engem szugerálni az uncsi töri órákon is :D olyankor kényelmetlenül érzem magam, folyton igazítom a ruhám és a hajam meg minden. Volt matekon, hogy random feladatot kellett megoldanunk és egy padsorral hátrébb és két paddal arrébb ült, gondoltam, megnézem, miközben törteket számolgat (hát nem romantikus :3 xdd) hátrafordítom a fejem, hát mit látok? A tekintetünk egymásba fúródik és mivel én vagyok érzelmileg a gyengébb, egy perc után én kaptam el elsőnek a tekintetem. Elég a részleteséből xdd szóval ha nevét hallom elpirulok, ha a hangját vagy a nevetését akkor mindig odakapom a fejem, a viccein mindig nevetek és összesen kétszer fogta meg a kezem, egyszer tesin páros munkában, ami kötelező volt, egyszer gratulált és kezet rázott :D soha nem ölelt meg és semmi puszi vagy hasonló, talán borzoltam már a haját is össze párszor :3 de semmi extra. Szünetben vagy a barátaival lóg a telefonon vagy az osztályt nevetteti vagy a barátnőim által alkotott körünkben próbál valami életet vinni és mivel csoportbontás alkalmából egy csoportban vagyunk (osztály felezés) ezért napi minimum hat órát látom folyton. Félek, ha elcseszem és ezek csak baráti gesztusok, akkor még négy éven keresztül éghetek előtte. Tudtom szerint nincs barátnője és nem is volt. :) de már voltak bepróbálkozók. Szóval ez az én szerencsétlenkedő sztorim, bocsi ha hosszú de tényleg kellene a segítség, mert életemben most vagyok először szerelemes és a tapasztalatok alapján szinte lelőném magam, és azt nem nagyon szeretném :DD valaki tapasztalat vagy tanács? Még oltogatás is jöhet, de az is értelmes :) 14/L

2015. aug. 27. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Hat kezdjel el vele tobbet beszelgetni pl. Ennyit tudtam mondani. :D
2015. aug. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
Nem rosszindulatbol,de szerintem osztálytarssal soha! Tapasztalat! úgy gondoltam hogy örökké fog tartani, de csúnya szakítás lett a vége, és az egész osztály issza a levét. ezt nem azért írom hogy elbeszéljelek, de nekem nincs jó tapasztalatom ebből... De ez csak az én véleményem
2015. aug. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 eznemlényeges ***** válasza:
Ha annyira tetszik, foggd meg te a kezét! menj oda szünetbe hozzá, beszélges vele. Én például nem értem hogy neki mi baja van. Amiket leírtál a viselkedésedből is egyértelmű hogy tetszik neked, de ezt ő miért nem veszi észre nem tudom. És ne nézz arréb, még ha úgy érzed is. Ha egy ideig rendszeresen beszélettek, kicsit összemeleedtetek, reggel megölelheted hogy hiányzott. Ha ő nem kezdeményez , akkor neked kell.
2015. aug. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Mester SzabolcsKAH válasza:
Hát szerintem előbb ismerd meg vagy valami. Lehet hogy tini r*b*k jönnek be neki. Am meg símán érezheti hogy túl könnyen kapható vagy. Persze ne játszd a lehetetlent csak okosan. Am meg ez rád van bízva. És nem tudom annyit írtál hogy bejön meg helyes szóval neked csak tetszik. Ha egy pár hónapot beszélgetnél vele vagy valami az annyira nem lenne baj. Plz a személyeségbe esetek mindig bele :') ez a legfontosabb :')
2015. aug. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó :) mivel négy éve osztálytársak vagyunk, így ismerem, mint a tenyerem, tudom mikor vannak kirohanásai, mikor kell abbahagyni a piszkálását és hogyan kell befolyásolni :D szinte előbb tudom a mozdulatát, mint ő. A külső megfog, a belső megtart és én belülről még jobban imádom :3 szoktunk sokat beszélni, de nem négyszemközt. Kb semmiről nem tudunk beszélni négyszemközt :/
2015. szept. 1. 19:02
 6/6 Mester SzabolcsKAH válasza:
Annyira éreztem ha 4szemközt nincs témátol ne folytasd ha érdekel higy mért akk kifejtem :) utolso voltam
2015. szept. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!