Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 157 cm magas vagyok,50 kg. Ez...

157 cm magas vagyok,50 kg. Ez normál súly, de a koromnál fogva vékony. Vékony csontozatú.58 kg-ról fogytam le, mert a diabétesz határán álltam. Most az orvos paleo diétára fogott ami további. Lelkileg a padlón vagyok. Te mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az egészség. , de aki benne van hasonló szituban, pl kövér az megérti. Ráadásul hasra hízom, ami veszélyes. Milyen étrend lenne a megfelelő? A paelo csak további fogyást eredményez. Mit egyek aminek magas a kalóriája, de nem szénhidrát és kenyér nélkül is lehet enni?
2014. jún. 19. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
hús + zöldség...
2014. jún. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Én örülnék neki. Ki ez az orvos, aki paleót javasol a betegeknek? El se hiszem. Nem eredményez további fogyást, ha eleget eszel. Illetve max. 1-2 kilót a te esetedben.
2014. jún. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ORVOS PALEOT JAVASOLT???? :-O

Homeopata orvos?...

2017. máj. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tejterméket lehet?
2017. máj. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!