Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Gondoljátok, hogy szeret e még?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondoljátok, hogy szeret e még?

Figyelt kérdés
Két hete lett vége. Sok volt ez nekünk a felesleges hisztik es vitak mellett a tanulas is stresszes es nem birta mellettem..Azt mondta szeret es ugy is viselkedett. Megbeszeltuk hogy nem beszelunk de megis mindig ir aminek orulok es tegnap egyutt voltunk egy buliba es olyan volt minden mint regen es megcsokolt hihetetlen romantikus helyzetet alakitott ki..Ez igy nem a teljes tortenet nem sok minden derulhet ki belole szoval irjatok privit mert reszletezem aki szeretne es koszonom:)
2015. szept. 27. 23:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Valoszinuleg igen, csak hirtelen hoztatok dontest egy nem tul kedvezo idoszakban. Viszont nem biztos,hogy mukodni fog kettotoknek mert ha az elso ilyen egyszeru akadajban elhasaltatok akkor komolyabb problema eseten nem tuti,hogy szamithattok egymasra

18/L

2015. szept. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszod!:) Nem tudom mi tobb mint egy eve ismerjuk egymast es baratkent is voltak veszekedeseink de mindig keresett es meg tudtunk minden oldani es seguteni egymasnak es nem tudom elkepzelni nelkule az eletem..
2015. szept. 28. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!