Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Van esélyem nála?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van esélyem nála? Lehet több mint barátság? Vajon barátként érez irántam? Szeret? Mit akar most ezek után? Barátok leszünk vagy annál több? vajon meddig tud várni azzal? Bízhatok benne?

Figyelt kérdés

Van egy fiú már tetszik jó pár éve. De mindig csak kerülgettük egymást . De egy időben biztosan tudtam h tetszetünk egymásnak mert megbeszéltük h nm járhatunk egy dolog miatt . Közben neki is volt egy barátnője . Engem pedig összehozott a haverjával de szakítottunk miatta. ( bár ezt egyikőjük se tudja ) egyszer meg akart csókolni de akkor még jártam a haverjával. Ezért nm tehettem . De aztán mikor szakítotunk a haverjával mi is összevesztünk picit . és hát megint róla álmodok folyamatosan h megcsókol és nm enged el . Ezért úgy döntöttem muszáj kibékülnöm vele . Anyu és a nővérem is csalódott volt mikor össze jöttem a haverjával és kérdezgetek h nm szeretem e inkább a őt . Meg h izzik köztünk a levegő . ó most jut eszembe egyszer régebben volt egy szájrapuszi is köztünk . Megbocsátott nekem és most megint beszélgetünk . Elhívott a koncertjükre . és megszünt az az ok is ami miatt nm járhattunk . szerintetek mit csináljak? Egyeltalán van esélyem nála, vagy csak barátként érez irántam? én szeretnék többet is mint barátság . Az a kérdés ő mit akarhat?



nos azóta elhívott a koncertjére . és az egyik haverja elkezdett nekem udvarolni . ezt látva irigy lett és oda jött kérte h üljek mellé mert kérdezni akar vmit . aztán elkezdett simogatni meg puszilgatni aztán végül megcsókolt. de én részeg voltam . aztán csókolóztunk . beszélt az exemmel is a haverjával h nm e gond ő mondta h nm . aztán zenélt és utána mindenki előtt csókolt meg .aztán kérte h kísérjem el a nagyikapujába mert rejtett el ott egy kis piát akkor én már józan voltam és ő volt részeg. ezért h ne csináljon semmi baromságot elmentem vele . ott aztán a sötétben csókolóztunk de beszélt közben hozzám mondta h szeret és h eltudná velem képzelni h járjunk . és nagyon szeretem és erre vártam . csak attól féle h mivel részeg volt ezért ez semmit nm jelentett neki . és nm akar majd összejönni velem . és ő túl sokat akarna tőlem amire én még nm lennék azt hiszem teljesen készen . vajon kellek neki mint barátnő vagy csak egy kaland voltam ?



2015. szept. 26. 15:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hű, ez aztán bonyolult helyzet. Nemrég én is belekeveredtem valami ilyesmibe, bár korábban mi nem voltunk barátok, vagy hasonlók, csak ismerősök, itt én végig józan voltam, a srác pedig finoman szólva sem, és én végül nem engedtem, hogy megcsókoljon, mert tisztában voltam vele, hogy max. egy kaland lennék. Végül igazam lett, mert többet nem keresett, és úgy láttam másnap bűntudata volt, amiért bepróbálkozott. Annyit tehetsz, hogy megvárod, keres-e, ha találkoztok, hogyan reagál, és próbálj vele nyíltan tisztázni mindent. Ha úgy alakul, hogy járni fogtok, akkor ne felejtsd el, SEMMI nem kötelező, ha szeret, megvárja, amíg készenállsz...
2015. szept. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Kérdezd meg hogy ezt tényleg így gondolta, vagy csak az ital tette vele! Amugy sok sikert 😉
2015. szept. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi mind a két kommentelőnek mind a kettőt hasznosnak találtam ! :)
2015. szept. 26. 20:43
 4/11 anonim válasza:
Jesszus. Ugyan ez történik velem. Már majdnem háromszor összejöttünk de aztán mégsem mert legjobb barátok vagyunk de én többet érzek. Szerintem gondold át mégegyszer. De tőlem ne fogadd el mert ugyanolyan tehetetlen vagyok mint te ;) Szerintem előbb utóbb összejöttök.
2015. okt. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hát igen én is ebben reménykedem . mert csak annyit felelt h nm volt pofája felhívni . de a kívül állók szerint csak fél bevallani . akkor need is soksikert sorstársam ! :)
2015. okt. 2. 11:04
 6/11 anonim válasza:
Azt szokták mondani, hogy a részeg ember mondja meg az igazat. Sok sikert! :)
2015. okt. 5. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Ömm..teljesen ismerős a helyzet...bár velem fiúként történt ugyanez mint Veled..Tamara Te vagy az?
2015. okt. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
igen ezt szokták mondani remélem most is az igazat mondta ! nm a nevem Sára =D
2015. okt. 5. 21:03
 9/11 anonim válasza:

Köszönöm ,megnyugodtam! :'D

Kitartást Sára!:)

2015. okt. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi :9
2015. okt. 6. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!