Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges hogy teszem neki? 14/l

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy teszem neki? 14/l

Figyelt kérdés

Egy 16 éves srácról van szó, akit nyáron egy táborban ismertem meg jobban (elotte csak latasbol ismertuk egymast) szoval a taborban tok sokat beszelgettunk,es egy esti rogramnal odaadta a pulcsijat a kirandulason pedig az esokabatjat. A tabor utan pedig irt nekem facebookon hogy hogy vagyok es kipihentem e a tabort... azota tok sokszor beszeltunk facebookon es mondta hogy nyugodtan irjak neki barmikor nem kell tole felni... amikor van vmi kozos program egy nagyobb barati tarsasaggal mindig odajon hozzam beszelgetni pl a multkor hamar elment es odajott hozzam elkoszonni es akkor is beszelgettunk es amikor elment mondta hogy erdekelte hogy mi a helyzet...

A baratnoim mind azt mondjak h tetszem neki es folyton engem nez...


2015. szept. 28. 14:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Persze, sőt, szerintem nemcsak lehetséges, hanem biztosan tetszel is neki!
2015. szept. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!