Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az a helyzet h nagyon szerelme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a helyzet h nagyon szerelmes vagyok egy lanyba. Nagyon nagyon szeretem. Joban vagyunk ugy mint baratok. Mit csinaljak h összejöjjek vele?

Figyelt kérdés

2015. szept. 29. 15:02
 1/7 anonim válasza:
Semmit,de már a barát zónában vagy max. 2-3 alkalommal meghúzhatod,aztán még a barátság is oda. Ezt már buktad. :(
2015. szept. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Ez nagyon cuki, szerintem valj szerelmet neki,Attól meg ne félj, hogy le fog ordibálni vagy valam hogy nekem nem is tetszel vagy valami ilyesmi, egy lány sem képes ilyenre ha egy fiu szerelmet vall neki.

17/L

2015. szept. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

"Attól meg ne félj, hogy le fog ordibálni vagy valam hogy nekem nem is tetszel vagy valami ilyesmi, egy lány sem képes ilyenre ha egy fiu szerelmet vall neki. "


Inkább ordibáljon a lány,mintsem a "Legyünk csak barátok!" dumával jöjjön,mert annál megalázóbb nincs!

2015. szept. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez itt a gond. Tudja ezt az egeszet :((
2015. szept. 29. 16:13
 5/7 A kérdező kommentje:
Meghalok nélkülee! :(
2015. szept. 29. 17:36
 6/7 lucaluca20022002 válasza:
Szerintem mondd el neki,hogy mit érzel.. Ha mást nem is ettől legalább megkönnyebülsz.. És ha a lány nem szeret téged úgy akkor ne bánkódj, hiiszen te megpróbáltad, őszinte voltál.. Innentől kezdve ha ő ezt nem értékeli akkor nem érsemel meg téged... Saját vélemény
2015. szept. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Finndorf válasza:
Nem akarlak elszomorítani de van olyan eset hogy akarmit csinálsz nem zúg beled mert nem vagy az esete.
2015. okt. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!