Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy fiúba de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy fiúba de a barátnőm is és kezdenek eldurvulni a helyzet!?

Figyelt kérdés

Nos ez elég hosszú lesz. 1 osztályban a bizonyos Petrik mellé ültettek és folyton bókokat mondott!!!Cuki!! De én barom, más tetszett akkor már,én nem foglalkoztam vele. Fekete hajam van ezt azért mondom ,mert jelentős lesz a történetben! Na és 2-4-ig annyira szerelmes voltam belé ,hogy meghaltam volna érte ha kellett volna de még most is megtenném! Nekem soha egy rossz szót nem mondott! Pedig nem a legkedvesebb lélek!A barátnőm Eleni nagyon nyomul kicsit zavart, sőt nagyon folyton a nyakában volt.5.-ben az Akadályverseny volt és szombaton a suliba kelett lenni :( Petrik aznap nem volt suliban.Egyépként járok kézire és odavagyok érte nagyon-nagyon szeretem.Ugye egyik nap a csarnokban ahol edzünk,egyik nap edzés után és láttuk a Nekásokat játszani.A neka egyépként a NEmzeti Kézilabda Akadémia és egy a 8. asok játszottak megláttam egy pöttöm fiút.Akkora volt mint egy 6.-as.Szerelmes lettem. Rámszokottjönni az 5 perces roham,amikor minden baromságot csinálok!!Na amikor végztek rá köszöntem és rám fütyült de olyan de jó ez a csaj fütyülés volt.(nem mitha olyan szép lennék,sőt....) Elment :( :( :( Ott volt Eleni,Lia,Blanka A suliban az ajtoból jttem ki amikor odafutott Lia,Blanka ,hogy itt az új fiú a suliba!! Elkeztem táncolni!!! Juppppppiii!!!! De mondák ,h vigyázzak ,mert mostmár Petrik és Martin is kell Eleninek!!!! Dühös voltam,de tudtam mi a neve!Elmentem Elenivel egy hosszas beszélgetésre de amint arrébb vonultunk,odajött Lia ,hogy elmondta neki.Épp annak a széén voltam ,hogy megfojtsam amikor azt mondta a Martin ,h -Huuu de jó csaj,hívd ide Nagyon örültem de Eleni gutát kapott az irigységtől.Odamentem és elkeuztünk beszélgetni!!(ÉPP FOCIZTAK) kapus volt. odaadta apulóverét.mINT MÁR MONDTAM EZ SZOMBATON VOLT.vissza adtam a pulcsiját és elment. Másnak Petrik (valakitől ) megtudta (Eleni ) és mérges volt rám. DE ma azt mondta ,h neki Eleni tetszik.Ilyenkor mi a van?????


L/11 Utóirat:Ne nézzétek a helyesírási hibát,köszii!!



2015. febr. 2. 17:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mér nem Bözsi vagy Kati?
2015. febr. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
11évesen mit keresel ezen az oldalon ?
2015. febr. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Micsoda nevek... Mint valami Tolkien-regény. :D
2015. febr. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
hát ez e sztori egy káosz, és én azt mondom válasz egyet annak az Eleninek vagy kinek meg ott a többi
2015. febr. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Unpredictable ***** válasza:
83%
Azt mondja akadályverseny :DD
2015. febr. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ovi a köbön :D
2015. febr. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 PearlDiver ***** válasza:
82%
Kulcsszó: divat. Ha csak divatból akarsz a srácokkal kavarni, akkor felesleges mindenféle tanács.
2015. febr. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
Akárkit meglátsz belezúgsz? :D Jaj, tényleg ovi az egész, de a rosszabb fajtából az is. :D
2015. febr. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%
Ez valami SZJG fanfic?
2015. febr. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%

Miért fontos, hogy fekete a hajad? Miért fontos, hogy szombaton volt? Miért fontos, hogy szereted a kézilabdát? Miért fontos, hogy mi az a NEKA? Miért nem tudod megfelelően megfogalmazni a gondolataidat?


Istenem, ennyi tipikus kis általános iskolás csitrihumbogot is régen olvastam. Menj, tanulj.

2015. febr. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!