Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szakított velem buta okok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem buta okok miatt, érdemes keresnem?

Figyelt kérdés
2 honapja vagyunk csak egyutt én-fiu23 a lany 19, es 2 es fel honap utan egyik naprol a masikra szakit velem azert mert az utobbi idoben kevesebbet beszelunk, volt egy csaladi buli ahonnan hajnal 1 kor mar elszerettem volna jonni mivel nagyon faradt voltam o pedig mondta h o jol erzi magat maradna erre azt mondtam jo semmi baj es eljottem aztan persze haza hoztak meg nyilvan nem volt szamara sok ismeretlen... es nem is akarta megbeszelni a dolgokat egybol veget hirdetett amit bar nem mondott ki de minden jel erre utalt. Tegnap beszelgettunk ahol eloszor beszelt a problemairol, de a folytatas vágya nem latszodott rajta :( es faj ez az egesz en sokkal tobbet gondolom ebbe a kapcsolatba h butasag miatt legyen vege amit am is meglehet beszelni javitani. Kerdesem lenne erdemes e keresnem nekem vagy varjak ra vagy egyszeruen hagyjam inkabb ha menni akkkr had menyjen?

2015. szept. 30. 14:59
 1/4 anonim válasza:
89%
Ha nagyon fontos neked, őrülten szereted és odáig vagy érte, akkor legalább addig küzdj, amíg nyilvánvalóan ki nem mondja hogy szakítani akar, vagy folytatást aakar. Utána már úgyse lesz értelme, ha nem szeret téged.
2015. szept. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha egyik napról a másikra szakitott veled akkor annak biztos van valami más oka,pl hogy már nem szeret téged..ilyen kis dolog miatt nem szokás szakitani ezt megszokták beszélni..De ha nagyon fontos neked akkor próbáld megbeszélni vele a dolgokat,hátha sikerül!
2015. szept. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha ennyire nem akarja megbeszélni és ennyire eldöntötte akkor hagyd szerintem.

Max azt éred el, hogy bebeszéled neki, hogy rossz döntés volt, bizonytalanná teszed, de ez nem jó, mert látszólag ő már meghozta biztosra.

Ha visszafut akkor ő fogja magától csinálni.

2015. szept. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem akarja megbeszelni akkor hagyd. Ha igazan szereted es o is szeret teged akkor probaljatok megbeszelni
2015. szept. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!