Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félénk, normális, hűséges,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk, normális, hűséges, aranyos, alacsony, vékony lányok hol bújkálnak, miért van olyan sok nagyszájú, buta, bulizós lány manapság, aki megcsalja párját és annyira beképzelt? Hol vannak a rendes lányok, akikkel érdemes foglalkoznom?

Figyelt kérdés
2012. febr. 13. 22:30
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
94%
na erre kiváncsi vagyok, mégse fekszek le aludni XD
2012. febr. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
97%

Vannak, csak foglaltak. :]

Vagy épp arra várnak, hogy egy jóképű, helyes srác levegye őket a lábukról.

2012. febr. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
87%
az ilyen lányok elmennek az iskolába, és hazamennek. kimozdulni is a szüleikkel mennek.
2012. febr. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
84%
Mert több a pasi mint a csaj, és van kiből válogatniuk, ezért lettek kényesek. Ezért is bírom a búzákat legalább csökkentik a túlerőt
2012. febr. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%

egyébként a 2011-es felmérések alapján népszámlálás alapján, állítólag nincs is több nő mint pasi!


az lehet h régebben úgy volt de most.....


jó ebbe nem számít bele a nagy morcos szakállas dagadt nő...


De lényeg h kevés van....és a nagy része foglalt..persze az sem okozott még gondot, ha a csajt el lehet hódítani a pasijától..akkor ott sem volt minden tuti...

2012. febr. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
72%
én rendes vagyok, aranyos is, normális is, néha félénk is, vékony... hát anorexiás nem vagyok, és alacsony sem. :( most akkor mi vagyok? :( :D
2012. febr. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

Akkor sem adom fel, 22 éves vagyok és többek között azért nem volt még barátnőm, mert nem találtam olyan lányt, akivel egymást igazán tudnánk szeretni. Én elég jó emberismerő vagyok, hamar meglátom, ha egy lány nem rendes.


Egyébként tényleg sok rendes lány van, aki már foglalt én meg nem fogom mások kapcsolatát tönkre tenni, de akkor mégis hogyna találhatnám meg ezeket a kincset érő lányokat?!

2012. febr. 13. 22:36
 8/39 anonim ***** válasza:
78%
Nem vagyok alacsony és vékony sem vagyok,bgár pont ma kezdtem bele a fogyókúrába. A többi stimmel. :D Magamból kiindulva bárhol megtalálhatod a tökéletes lányt, csak jó emberismerõnek kell lenned és jól ki kell szũrni az olyan lányokat, akik a rossz kategóriába tartoznak. És egy ilyen lány meghódításához sok-sok idõ kell!
2012. febr. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
Miért legyenek alacsonyak ezek a lányok? :)
2012. febr. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:

ma 22:35


Örülök, hogy vagy, de mivel én alacsony vagyok, esélyem sem lenne nálad, úgyhogy ne vedd személyesnek. ;)

2012. febr. 13. 22:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!