Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elmondtam neki, hogy szeretem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondtam neki, hogy szeretem, de nem reagált semmit, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy fiú kérdezett felőlem, akibe mellesleg nagyon belehabarodtam úgy egy éve. Úgy tűnik, szeret, de nem lép, mert „osztálytársak vagyunk". De én most elmondtam neki, hogy szeretem, már nem tudom hányadszorra, mire annyit írt, hogy holnap megbeszéljük, és lelépett. Beteg vagyok, ezért holnap nem megyek suliba; tartok tőle, hogy holnap nem ír. Mit tegyek?

2015. szept. 30. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem majd írni fog és majd megbeszélitek, de ha olyan osztályod van mint nekem akkor megértem a srácot. Mert nállunk 1 számú bűn és közellenség lesz aki ösze jön egy lánnyal a suliban... :/ sajnos van ilyen... na de sulin kívűl hogy ne tudja a suliban senki könnyen együt lehettek. Én egy lánnyal hasonlóan vagyok bár most nem nagyon tudom mi is van... :/ na mind1 ebbe nem kezdek bele... na de nyugi. Ha szeret úgy is írni fog vagy legalább is várni hogy írj. És ha nem is egyből fogja lereagálni akkor picit késöbb. Sok sikert!
2015. okt. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pancser. Béna. Rakás szerencsétlenség. Minden olyan kapcsolat, ami úgy folytatódik, hogy "mire annyit írt", az előtt véget ér, hogy elkezdődne. :)

Ez az a pont, amikor nyugodtan továbbléphetsz. :)

2015. okt. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!