Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondtam neki, hogy szeretem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondtam neki, hogy szeretem, így reagált. Hogy hozzam helyre?

Figyelt kérdés

A mostohatestvérem legjobb barátja.

Régóta ismerem, 15 éves koromban lettünk jóban, mikor elkísért fesztiválozni. De akkor még semmi nem volt közöttünk, tavaly nyáron "kavartunk" először. Azóta teljesen a hatása alatt vagyok... De Ő 28, én 17.

Elvarázsolt a kinézetével, a humorával, a lazaságával és hogy mindig számíthattam rá, a legnagyobb zűrzavarban is ott volt.

Ő volt nekem az első mindenben, rengeteg közös programunk volt. De sosem beszéltünk arról, hogy mi van közöttünk, vagyis ő próbált, én nem akartam.

Tegnap nála voltam és elmondtam, hogy szeretem... Ő ezt már mondta nekem, még télen, de az elég rosszul sült el.

Este minden jól ment, vacsiztunk, filmeztünk, ott aludtam. Aztán reggel mondtam, hogy kihagyhatnám a sulit, ő lemondhatná a programjait és együtt tölthetnénk a napot. De lerázott azzal, hogy elmegy futni, utána hazavisz. Teljesen rideg, érzelemmentes volt és nem értem, hogy miért.

Felhívtam ma, hogy elmehetnénk nekem autót nézni (meglett a jogsim, hamarosan szülinapom lesz) és azt hittem, hogy ennek nem fog ellenállni. Imádja az autókat, a száguldást és gondoltam, hogy engem is, majd segít választani. De lerázott, hogy ő négytől teniszezik, előtte megbeszélése van...

Utána visszahívtam, hogy mondja meg, mi a baja, mert ez így nem megy. Erre azt válaszolta, hogy ez nem emiatt nem fog menni, hanem az összes többi miatt, ami az életünk része és hülyeség volt ebbe már belekezdeni is.


És nem tudom, hogy most mi legyen. Még sosem éreztem ezt és tegnap még semmi baja nem volt, nem értem, hogy mi történhetett.


2015. ápr. 27. 16:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szerintem elég konkrétan lezárta a dolgot.
2015. ápr. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

De mégis mi lehet az oka annak, hogy valaki ezt csinálja?

Tegnap még semmi baja nem volt, úgy volt, hogy együtt megyünk nyaralni is (Ő hozta fel), meg ilyenek.

2015. ápr. 27. 16:45
 3/14 anonim ***** válasza:
54%

Egyszerű a képlet, és most én leszek a Gonosz: te egy kölyök vagy. Ő pedig, felnőtt fejjel rájött, hogy Te Egy Kölyök Vagy. Még szép, hogy nem akar veled havarni. Tíz év sok idő. Tíz év korküldönbségű embereknek más életcéljai vannak. Talán most még egyezik a tiétek, de később egyre eltávolodnak az elképzelések egymástól. Ráadásul nem is lehettek egy szellemi-érzelmi szinten.

Jó, nem reagál(t) a legszebben és azt mondom, igenis bunkó. De fel kéne fognod, hogy van oka rá.


Szerintem tegyél le róla a saját érdekedben. Szerelem ide vagy oda. Az úgyis elmúlik.

2015. ápr. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

nálam két lehetőség fordul elő:

1. találtam egy másik (jobb) csajt

2. elmondtam neked, mit érzek irántad, de rosszul sült el... úgy gondolom, nem érdemes érted teperni, ha ilyen "passzív" vagy

2015. ápr. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ja, 3.: én még 25 évesen nem kezdek 20 alatti csajjal
2015. ápr. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Amit akart tőled, azt már megkapta. Részéről ennyi volt a kapcsolatotok.
2015. ápr. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze lemondhatná a programjait...felnőtteknél ez nem így működik ám, mert te legfeljebb egy igazolatlan napot kapsz, ő viszont elveszít egy/több üzlettársat/befektetőt, vagy ha alkalmazott, akkor a munkáját, ha nem megy be...

Nyilván ez a mondatod rádöbbentette mennyire sok is ebben a korban a 10 év korkülönbség és hogy mennyire felelőtlen kislány vagy, hogy egy nap hentergésért képes lettél volna nem elmenni az egyetlen helyre, ahová kötelező menned.


Sajnálom, hogy fáj, de lásd be: jelen élethelyzetetekben ez a kapcsolat nem működőképes. A hamvas cickóidon kívül mást nem tudsz sajnos hozzátenni a dologhoz, egy felnőtt, dolgozó embernek ez pedig igazi kapcsolathoz kevés. 5-6 év múlva már lenne keresnivalótok egymás mellett, de ez így - és ezt a férfi is nagyon helyesen belátta - egy nulla.

2015. ápr. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hát mindenesetre ezen szerintem sértődj meg és ne keresd, ha ő nem. Ha észhez tér, akkor majd lesz miről beszélni. Amúgy lehet, hogy tényleg csak a hülye mindennapi hülyeségek miatt ideges, ha adsz neki kis időt lehet, hogy ő is rájön. Vagy csak számára vége van.

Mi volt akkor a bibi, amikor ő vallott szerelmet? 42/f

2015. ápr. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nem a korkülönbség a gond, ez 100%. Mindkettőnk családja olyan, ahol ez nem számít extrémnek.


A szexet már megkapta tavaly ősszel, nem azt akarta. Kétlem, hogy azért wellnessezni vitt volna, külön programokat szervezett volna (nem mozira kell gondolni). Szóval ez nem a szexről szólt már régóta.

Már máskor is volt, hogy miattam szabaddá tette magát és eddig mindig ő ajánlotta fel ezt.


Mikor ő mondta, hogy szeret, akkor egyszerűen annyit reagáltam, hogy "Ez tök jó, de mégis miért?"... Egyszerűen lefagytam, ittam is és meglepett, mert tudtam, hogy előtte hogy állt a nőkhöz. Utána meg mondta, hogy mindegy, felejtsem el.

2015. ápr. 27. 17:01
 10/14 anonim ***** válasza:
szóval már 16 évesen is pakolgatott? nem gyenge..
2015. ápr. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!