Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ha egy srác járni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy srác járni akar veletek, adtok neki egy esélyt akkor is ha nem jön be elsőre?

Figyelt kérdés
Fura kérdés, de elmagyarázom. Sok ismerősömön azt látom kívülállóként, hogy elkezd randizni egy sráccal, összejönnek aztán 1-2 hónap után szétmennek mert nem működik. Hiszen meg sem ismerték egymást rendesen. Én, ha egy srác randizni akar velem, előbb inkább megismerem és csak akkor megyek bele abba, hogy járjunk, ha én részemről is meg van a kémia. Ti hogy vagytok ezzel? Ti is inkább adtok egy esélyt és vagy lesz valami, vagy caak akkor jösztök vele össze, ha éreztek is valamit?

2015. okt. 1. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
én csak annak adok esélyt akivel kölcsönös a vonzalom... nincs szükségem 1-2 hónapos futókapcsolatokra.
2015. okt. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem!...mi inkább bemegyünk a nyelvtan órára..
2015. okt. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, nyelvjárasom van, és igen, elírtam egy *csak-ot mert telefonról vagyok és képtelen vagyok pötyögni. A lényeg hogy ötös érettségim megvan, fizikusként meg nincs szükségem írásban jelölt teljes hasonulásra meg társaira. ;) Elsőnek köszönöm a választ és több véleményt is várok. A kötekedők meg égessék csak magukat.
2015. okt. 1. 17:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Írni fizikusként is tudni kell. Szerintem kezdjetek egy laza száraz anállal, ha akkor sem érzel semmit, még mindig meg lehet neki mondani.
2015. okt. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Jártam egy sráccal akivel előtte kb fél évig nagyon jó barátok voltunk, aztán közölte h tetszem neki. Nekem sem volt semleges de azért tetszeni se tetszett annyira. Mindegy gondoltam adok neki egy esélyt erre két hétee rá mé ő szakított velem. Szóval én mwgpróbáltam. De az alapfelállás nekem is az, hogy ha tetszik csak utána járok valakivel.
2015. okt. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!