Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam meg a lánynak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a lánynak, aki tetszik, hogy szeretnék tőle valamit?

Figyelt kérdés
Már elég sokat beszélgettünk, amikor csak lehet, próbálok vele lenni. Suliban az ilyet nem lehet elmondani, szóval valami tippet tudnátok adni?
2015. okt. 1. 17:52
 1/4 anonim válasza:
Vidd el eggy kávèzóba vagy hivd el eggy parkba vagy valahova ahol kettesben lehettek .. :) hozzd fel valahogy a tèmat es mond el neki.. Nincs mit veszitened :)
2015. okt. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szerintem nem vagy eleg kozvetlen es oszinte vele meg, ami persze nem rossz, idovel minden kialakul, ne siettesd a dolgokat, csak probalj minel tobb idot tolteni vele (ha lehet

kettesben is).

2015. okt. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Kedves kérdező! Lehet már megmondtad neki, de azért megosztom veled a történetem! Voltam 10 éves és megtetszett egy lány. Megmondtam neki, hogy tetszik nekem, simán üzenetben. Nem utasított vissza, de úgy tett a suliban mint ha meg sem történt volna. Rá fél évvel megint megmondtam neki. Ő vissza írta, hogy ő neki tetszek én. Akkor én nagyon boldog lettem és másnap megkérdeztem, hogy járunk-e (itt voltam 12 éves). Jártunk. Elmegyünk valahova néha-néha. Megfogtuk egymás kezét meg minden. Még mindig járunk, és most is csütörtökön megyünk valahova. Minden jól megy. Remélem nyertél ihletet ebből a válaszból. Sok szerencsét! Hajrá! :)
2016. márc. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Lol de egy nokedli voltam
2019. ápr. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!