Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok arról, hogyha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogyha a párom céges bulira megy, akkor ott meg fog-e csalni? Ebben a helyzetben mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem járunk külön-külön sehova, mindig csak együtt! Kérlek írjatok nekem valamit, mert kicsit félek!

Nem kérek ócsároló válaszokat! Köszönöm aki normális választ ad!


2008. dec. 6. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Nem ócsárolni akarlak, de ilyen hülyeségeken fölösleges filózni. A céges buli csak a TV-ben szól a szexről, kivéve, ha a Luxxx videónál dolgozik. Inkább magadon gondolkozz el.
2008. dec. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha máskor is ilyen vagy, hogy külön soha sehova és csak együtt, akkor ha nem is most majd egy másik bulin meg fog csalni. Egy párkapcsolat önmagában nem hoz boldogságot, ápolni kell. Meg kell találni a megfelelő egyensúlyt. Néha engedd el, ilyenkor te is menj el a barátaiddal és kapcsold ki magad. Sok sikert!
2008. dec. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párod csak azért nem csalt meg eddig, mert külön-külön nem jártatok sehova. akkor csak idő kérdése, hogy mikor fog megcsalni. Ha kalitkába akarod tartani a párod, akkor ez a kapcsolat nem lesz hosszú életű. És hogy mit tegyél? Ne nyomulj, és ne parázz. Ha szeret téged, akkor csak rád fog gondolni, akkor hiányozni fogsz neki, és akkor el sem tudja képzelni, hogy megcsaljon, ha meg nem szeret, akkor megcsal, de legalább ez időben kiderült, és nem kell vele vesztegetned az idődet.
2008. dec. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem szabad mindig rátelepedned! Ez egy idő után nyomasztani fogja, és (tudattalanul is) ki akar majd törni belőle.
2008. dec. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, Én teljesen megértelek, hiszen Én is nagyon féltékenykedő vagyok. De nyugodj meg, nem fog megcsalni, hiszen szeret Téged. Nem hiszem, hogy ő lenne az egyetlen, aki odamegy, hogy párja van... Had menjen nélküled is egyszer, érezze jól magát... Máskor meg Te fogsz menni pl barátnőkkel valahova és Te fogod magad jól érezni! :)
2008. dec. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miert csalna meg? Nem bizol meg benne elegge? Akkor inkabb keress mas pasit, mert mindig ezen filozni, nem fog jora vezetni, hidd el. Ezen fogsz mindig agyalni? Igy nem lehet boldogan elni!
2008. dec. 7. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért csalna meg? Ennyi erővel megcsalhat a postán is, mikor sorba áll... céges buli, szerintem senkinek nem lesz ott a párja, nemcsak te. Hülyeség h egyátalán ezen gondolkodol.

Egyszer majd pont ezért fog megcsalni. Az meg megint nem egészséges, hogy nem jártok külön sehová.

2008. dec. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!