Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az új sulimban van egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az új sulimban van egy fiú aki tetszik vajon énis neki? (többi lent)

Figyelt kérdés
A barátnőim szerint énis tetszek neki, de nem tudom, most megkért hogy legyek a padtársa meg odaszokott jönni beszélgetni. Amikor még nem ismertem nagyon az osztálytársaimat és egyedül ültem akkor odajött hozzám beszélgetni. Szerintetek lehet belöle valami? mit csináljak? a barátnőim szerint legyek türelmes, és amúgy eléggé félős vagyok meg nem vagyok olyan lány aki állandóan a fiukkal van meg minden

2015. okt. 2. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem bejössz neki. Jelöld be facebookon, írj rá, de ne zaklasd, és majd meglátod, hogy alakul.:D
2015. okt. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ismerősök vagyunk facebookon, és már rám is irt és azóta már énis irtam rá, ma viszont nemvoltam suliba, és arra vágyok hogy megkérdezze hogy miért nem voltam, ha nem kérdezi meg a rosszat jelent vagy nem?
2015. okt. 2. 16:23
 3/3 anonim ***** válasza:
nem feltétlen jelent rosszat lehet nem akar nyomulni
2015. okt. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!