Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szóval van egy lány a sulimban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóval van egy lány a sulimban aki nagyon tetszik nekem, évfolyamtársam, még sose beszéltem vele, de a lényeg a lényeg hogy nagyon tetszik de nem tudom, hogyan szólítsam meg vagy hogy teremtsek kapcsolatot vele :/ tanácsok? 16/f

Figyelt kérdés
Jó lenne valahogy összejönni vele de facebookon nem jelölt vissza és tényleg nagyon tetszik :)

2012. aug. 11. 15:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

aha, jó, akkor ennyi. Ha nem jelölt vissza a facebookon akkor kár is próbálkoznod. Ez a vonat már el ment.


Még gyorsan a megjelölés előtt kellet volna vele dumálni valamiről, hogy tudja ki vagy, de így már reménytelen.

2012. aug. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de nem is tudja ki vagyok szerintem mert a profilképem egy egyszerű kép a többi képemet ő meg nem látja és névről nem is ismerhet én is csak valhonnan tudtam meg a nevét
2012. aug. 11. 15:10
 3/11 A kérdező kommentje:
meg nem csak facebook van a világon :)
2012. aug. 11. 15:13
 4/11 anonim ***** válasza:

Már mindjárt itt a suli, szóval folyosókon szünetekben lesz elég lehetőséged. :) Szerintem egyszerűen menj oda hozzá, és kérdezd meg,hogy hogy van! Esetleg bókolj picit, vagy nem tudom..A suliról is beszélhettek,meg elmondhatod neki,hogy szimpatikus neked. Ami meg a facebookot illeti, szerintem ne erre alapozz, mert semmit nem jelent,ha nem jelöl vissza. :D Ez az én véleményem.

16/L

2012. aug. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk az tény hogy nem vagyok az a tipikus mai divat gyerek nem azt mondom h egy suttyó csak értitek pl fel nem veszek csőgatyát meg kivágott polót meg ilyen hülyeségeket vidékről járok be pestre suliba nem tom remélem ez nem hátrány persze sokan mondták már h helyes vagy meg ilyesmi szal mondom nem vagyok gyökér xD csak hát na nem mindenben követem a divatot átlagos cucokba járok :)
2012. aug. 11. 15:22
 6/11 A kérdező kommentje:
És jó magas vagyok :P 180 cm felett :)
2012. aug. 11. 15:24
 7/11 walk w1th mee ***** válasza:
Ha a csaj pesti akkor esélytelen..mert ilyen "V" nyakús haverjai ismerősei lehetnek leginkább,ugyan mit szólnának ha egy falusival jönne össze..looollXDDDDDD
2012. aug. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nem falusi xD KB fél órára lakom óbudától vonattal
2012. aug. 11. 17:01
 9/11 walk w1th mee ***** válasza:

Nem baj:D akkor tanyási vagy XD

Nyugi,én is tanyási vok:3

2012. aug. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
visszajelölt facebookon :D
2012. aug. 21. 12:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!