Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy tanár a sulimban....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy tanár a sulimban. Én 15, ő 35. Szerintetek is reménytelen?

Figyelt kérdés
A sulimban tanít, nagyon tetszik. Nekem nincs vele órám, de volt velünk egy közös programon az osztályával. Mindvégig szinte csak négyünkkel foglalkozott, és nem akartam, hogy vége legyen annak a napnak. Tudom, nem vagyok normális, hogy egy tanárról álmodozok, főleg, hogy 20 év a korkülönbség. Egyszer meglátott engem az egyik tanítványával, és mondta neki, hogy "aranyos" vagyok. Titokban nagyon örültem neki. vicces, aranyos, és amikor látom a folyosón, mindig elveszek a szemeiben. Nagyon szépek. Úgy tudom van egy kisfia, épp ezért lehetetlennek tartok bármit kettőnk között. Szerintetek lenne esélyem?

2014. okt. 12. 02:18
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Hogy lenne-e esélyed, azt nem tudom. Azt viszont tudom, hogy oltári nagy baromság lenne.
2014. okt. 12. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem,nincs. Nem te vagy az első akivel ez történik és mivel nemis az utolsó inkább azt javaslom,hogy pár hónap/év múlva nézz ide vissza és valakinek aki ugyan ebbe a helyzetben van mond el,hogy veled hogy volt.
2014. okt. 12. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
A Pretty Little Liars-ben is a tanárával járt a kb. 15 éves csaj, szóval biztos van!
2014. okt. 12. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. okt. 12. 02:32
 5/31 anonim válasza:
igen van de csak ha nem házas
2014. okt. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne.

Nem vagy bele szerelmes csak vonz mert erett ferfi. Te viszont egy kislány vagy.

2014. okt. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy nem vagyok belé szerelmes, csak tetszik. Engem mindig érettebbnek tartottak a koromnál, én is magam, és mindig is az idősebb férfiak vonzottak. Köszönöm a válaszokat, várom a továbbiakat!
2014. okt. 12. 23:39
 8/31 anonim ***** válasza:
54%
Minden tini erettebbnek tartja magat a koranal csak szolok..
2014. okt. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
hát, szerintem nemigazán lenne esélyed ; de ettől még lehet de én innen kívülállóként nem sok esélyt látok rá
2014. okt. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Hát nem, nem minden tini tartja érettebbnek magát, de biztosan jobban tudod. Amíg nekem nem mondták, én bele sem gondoltam abba, hogy érett lennék. Pont az ellenkezőjét gondoltam, tiszta szerencsétlen voltam minden téren. Amióta kicsit megváltozott a gondolkodásom, jobban is érzem magam. Nem hiszem, hogy én egyedül gondoltam magam egy éretlen szerencsétlennek.
2014. okt. 13. 01:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!