Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem, vagy mégis mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem, vagy mégis mi van velem?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Hát az a helyzet,hogy van egy fiú az osztályomban.Évek óta egy osztályba járunk,de idén azthiszem elkezdtem érezni valamit iránta,vagy nem tudom..Imádom,hogy vicces,meg tud nevettetni,imádom a hangját,az illatát,a haját,a nagy,barna szemeit..Közben ő nem tudom hogy érez e irántam valamit,mert hát folyton szemezünk,mindig rámnéz,akármikor felnézek órán,szemezünk,de más lányokkal kedvesebb..és ez egy kicsit idegesít..Hiányolom,ha nincs ott,ahol én,ezerszer elképzeltem,milyen lenne ha megölelhetném..Beleszerettem?Azért kérdezem,mert eddig sose éreztem ilyet,és aki,tapasztalt,adhatna tanácsot légyszi.:)

2015. okt. 2. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen,vagy csak nagyon tetszik neked,de ebből valószínű szerelem lesz.:)
2015. okt. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ha ő nem viszonozza?Akkor végignézem,ahogy összejön mással?
2015. okt. 2. 20:26
 3/5 anonim ***** válasza:
pontosan
2015. okt. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Ha én szerelmes lennék valakibe az osztályomból és ő nem viszonozná és lényegében "látnom"kéne ha összejön mással,én nem bírnám nézni,valószínűleg másik iskolát keresnék.

De én elég érzékeny vagyok ilyenekre,tehát attól függően dönts,hogy te mennyire bírnád elviselni.

2015. okt. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És igen,ha nem viszonozza,nem tudsz mit tenni...
2015. okt. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!