Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy 15 éves lány vagyok és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annawella kérdése:

Egy 15 éves lány vagyok és tanácsot szeretnék kérni. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Eddig 4-5 szerelemben volt részem és volt már barátom is 2-3. A lényeg az hogy eddig mindig tudtam hogy mit kell tennem vagy mi a következő lépés vagy milyen jelet hogyan értelmezzek a srác részéről. A sulinkba ahová járok ott van egy srác, mindig is tudtam hogy helyes de valahogyan most tudatosult bennem hogy mennyire is jön be, és hát bár nem beszéltem még vele sohasem, ennek ellenére azt hiszem beleszerettem. Mindene tökéletes számomra a haja, a járása, a hangja, ahogyan beszél, a mimikája a gesztusai az illata és minden ami rajta van vagy amit csinál. Egy pár napja elkezdett nyitni irányomba amit fogalmam sincs miért tett mert azt hogy 100%-ig bejön azt csak én és a legjobb barátnőim tudják és se én se ők nem mondtak senkinek semmit. A lényeg az hogy nagyon érezhetően megvan köztünk a kémia, ő is sokat néz én is őt, szemezünk, és igazgatja magát ha a közelébe megyek és néha zavarba jön, VISZONT igazi jelet csak akkor ad ha nem közvetlen közel vagyunk (nem =kb 10m), ha pedig így vagyunk akkor nem néz rám sem. Ő 17 éves . Tehát 17-20 éves fiúk válaszát várom , akik tanácsot tudnának adni hogy ezt miért csinálja vagy hogyan szüntessük ezt meg , mert ez nekem nagyon furcsa.

Az biztos hogy valamit érez irántam mert rengeteg ember mondta már akik 'együtt' láttak már minket. Lányok válaszát is ugyanúgy várom akik szintén 17-20 körül vannak hogyha tudják mit lehetne tenni. Előre is hálás vagyok mindenkinek, aki elolvassa ezt .



#tini #szerelem #tökéletesség #furcsa jelek #pasi észjárás
2015. okt. 3. 15:05
 1/9 anonim ***** válasza:

"VISZONT igazi jelet csak akkor ad ha nem közvetlen közel vagyunk (nem =kb 10m), ha pedig így vagyunk akkor nem néz rám sem. "


Mi?

Most akkor ad jelet vagy nem? :D

2015. okt. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, tudom ez a mondat elég zűrösre sikeredett. Nah.Ha közvetlen közelemben van pl elmegyünk egymás mellett akkor nem ad jelet , viszont ha kicsit messzebb van akkor irtó sokat pl: tegnap volt az hogy egymással szemben álltunk , ő egy lánnyal beszélgetett és én őt néztem és miközben beszélgetett a csajjal végig engem nézett és nem kapta el a fejét. Remélem így már érthető.( van mikor folyton keres a tekintetevel van mikor meg leszar és nem tom miert van)
2015. okt. 3. 15:18
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem azért nem ad a közeledben is ilyen jeleket, mert csak olyan helyeken találkoztok ahol tömeg van, pl suliban. Nekem se nagyon menne ha tudom hogy ott van a sarkamban pár s3ggfej osztálytársam. Majd ha elhív valahova, ahol már önmagát fogja adni.

17F

2015. okt. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Oké, nagyon köszönöm, én is erre várok, viszont a barátnőim folyton azt mondják hogy menjek én oda hozzá de szerintem ez nem túl jó ötlet.. Te erről mit gondolsz?
2015. okt. 3. 15:29
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen, igy mar ertem :D


Szerintem ne menj oda hozza semmiképp se :)


(1. Voltam)

2015. okt. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"volt már barátom is 2-3. "


LOL

nincs hozzáfűzni valóm

2015. okt. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Első kommentelőnek köszönöm, nagyon :) Viszont utolsó: miért baj az ha volt már barátom? :D Nyilván nem rendes kapcsolat volt :)
2015. okt. 3. 16:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát ha nem rendes kapcsolat volt, akkor milyen?
2015. okt. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Olyan amilyet egy 13-14 éves szivbol-lélekbol ki tud hozni :) általános iskolás kapcsolatok :) Szerintem ezen nincs mit magyarázni, igazából ezt csak azért írtam oda hogy nem vagyok ugymond fullosan fapados ilyen téren (és ez most ugy hangzott mintha k***a lennek..gratugratu) :D tehát, érted :)
2015. okt. 3. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!