Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valaki adna tanácsot? Furcsa...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki adna tanácsot? Furcsa helyzet

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőm öccse, aki két évvel fiatalabb nálam, elhívott futni. Annak ellenére, hogy köztudott rólam (és neki is kijelentettem), hogy utálom a sportokat, főleg a futást. De addig nyaggatott, amíg igent nem mondtam, és ma 17:00-kor találkozunk. Ez még oké lenne, egy baráti futás... de valamiért nekem olyan érzésem van, mintha a futás csak ürügy lenne, és valamit akarna a srác. Mármint tök jól elbeszélgettem vele, és meg is nevettetett. De mikor a húgomról beszélgettünk (aki nagyon szép, vékony lány, míg énrajtam van egy kis felesleg és nem is tartom magam szépnek), csak annyit mondott rá, hogy igen, igen, de te szép vagy. Nagyon meglepődtem, mert soha senki nem mondta még ezt nekem a szüleimen kívül. Plusz a srác simán rákérdezett személyesebb témákra is, mint pl hogy csókolóztam-e már. Illetve végig úgy nézett rám, hogy egy kicsit már kezdtem kellemetlenül érezni magam.. Szóval most összezavarodtam. Lehet, hogy semmit sem akar, csak barátkozni és én beszélek bele a szituációba többet? Vagy tényleg akar tőlem valamit?

Nekem igazából nem az esetem a srác (nem csúnya, csak nem az én esetem, plusz kiskorától ismerem, hiszen az egyik barátnőm öccse, illetve az egyik haverja jön be inkább nekem, de ezt a srác is tudja, elmondtam neki). Szóval vajon tényleg akar valamit? És ha igen, mit kéne tennem? (És egy plusz kérdés: mit vegyek fel a futáshoz, ha semmilyen futócuccom sincs? :D)

Bocsi, ha zavaros lett a szöveg, és előre köszönöm a válaszokat!

18/L



2015. júl. 10. 08:50
 1/6 anonim ***** válasza:

1. Ha elmégy vele futni, az nem kötelez téged semmire, ha többet akar, akkor nyugodtan közöld vele, hogy ez nem volt benne a tervben


2. Amennyiben megkérdezni, akkor mondd meg, hogy ö neked haver/barát - neked kell tudni, melyik kategóriába fér bele -, nem több és nem kevesebb, és ezen nem is akarsz változtatni.


3. Az öltözethez meg: kényelmes sportnadrág/rövidnadrág + nem túl kivágott felsörész sportmelltartóval (vagy legalább olyannal, ami tényleg tart, és nem ugrának nagyon a melleid, illetve nem "esnek ki belöle", márcsak azért is, hogy ne lehessen félreérteni

2015. júl. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt így nem lehet tudni előre, hogy mit akar. Majd kiderül. De addig ne agyalj rajta, felesleges.

Azt neked kell tudni, hogy mit tegyél. Ha tetszik, akkor ne érdekeljen, hogy honnan ismered meg hogy fiatalabb 2 évvel. Ha nem tetszik, akkor meg nincs min gondolkodni, mondd meg neki normálisan, azért ne bántsd meg.

Húzzál egy ujjatlan pólót, trikót, rövid nadrág, vagy térdig érő cicanaci, mármint ami sporthoz való, nem átlátszó.

2015. júl. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

Megnyugtattatok, nem agyalok feleslegesen. Majd ma délután kiderül, hogy mit akar. Csak ugye nekem is tisztáznom kéne magamban, hogy én mit akarok.. Mert abban egyáltalán nem vagyok biztos, hogy én mit akarok.

2015. júl. 10. 13:04
 4/6 A kérdező kommentje:
Hááát, azt hiszem akar valamit tőlem a srác. Végül nem futottunk, csak sétáltunk, és közben beszélgettünk, de a tegnaphoz képest most nagyon zavarban volt a srác, össze-vissza beszélt mindenről, és úgy nézett rám, hogy zavarba jöttem.. Plusz a végén öleléssel akart elköszönni. (Megöleltem, de azért fura volt). Azt hiszem én nem érzek iránta semmi többet barátságnál (legalábbis egyelőre), de nem akarom megbántani.. Mit kéne tennem?
2015. júl. 10. 18:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha 18 éves vagy és még egy srác se mondta neked, hogy szép vagy, akkor gondolom még fiúd se volt. Szerintem próbáld meg, de mondd meg neki, hogy te őt barátnak érzed, de ez az egész nagyon új neked és nem tudod, hogy lesz-e belőle valami. Ki tudja, akár bele is szerethetsz. Másrészt meg nem kell élethosszig tartó elköteleződésben gondolkodni.
2015. júl. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Nem, nem volt még fiúm.

Ez jó ötlet, köszi!

Majd írok a fejleményekről (ha lesznek).

2015. júl. 12. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!