Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tegnap vesztem ossze barátnőmm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zoli20 kérdése:

Tegnap vesztem ossze barátnőmmel, egy eleg nagy hulyeseget csinaltam, segitenetek?

Figyelt kérdés
nagyon szeretjuk egymast,de en benne sok a feltekenyseg,es neha ugy tunik mintha nembiznek benne,ezt mondta,rosszul erzi magat emiatt sokszor elmondta nekem,hogy neki ez rossz nem igy szoszerint,de lattam rajta.es folytottam.es nagyon osszevesztunk.belebetegedett ezt mondta.ma jottem ra h mekkora nyomorek voltam,hogy ezt tettem vele,nem allt szandekomban,nagyon szeretem sohasem artanek neki,es lehet ez a kapcsolatunk rovasara megy.holnap megbeszelunk mindent,kerlek titeket kepzeljetek magatok a helyembe,nagyon banom,es mindennel jobban szeretnem jova tenni,hogy irjam le neki vagy mit csinaljak,azon kivul h lehuzom magam a wc-n.segito jellegu commenteket nagyon megkoszonom
2015. okt. 4. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia !

Ha tenyleg megbantad,akkor az nagyonkiraly! :)

Igazabol csak tudass vele oszinten mindent,hogy belegondoltal a helyzetebe,eddig meg csak sajat fejeddel menten elore es nem gondolkodtal,csak legyel oszinte. Esetleg mond el neki mi volt benned ami miatt feltekeny voltal ,pl nem is voltam az csak nekimakartad megmutatni ,hogy fontos neked vagy igazabol csak attol feltel,hogy nem lehettek orokre egyutt de belattad,hogy hulyeseg es kihasznalod a feltekenykedes helyett vele az idot. Beszelj szivedbol es minden rendben lesz :)

2015. okt. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
koszonom,probalkozom
2015. okt. 4. 23:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Igazabol draga amit most ide leirtal siman elmondhatnad neki !:) ertekelni fogja hidd el nekem;) sok szerencset!!:)
2015. okt. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!