Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, miért nemvagytok egyszer...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért nemvagytok egyszerűek? Többi lent, lányok, fiúk válaszát is várom

Figyelt kérdés
van egy fiú aki tetszik az osztályból, még gólyatáborba elkezdett barátkozni amikor még nem ismertem senkit és egyedül ültem odaült mellém és beszélgettünk, és azóta is a suliban tök jóba voltunk mindig odajött beszélgetni, aztán megkért hogy legyek a padtársa és mondta hogy azért mert az előző padtársa (aki lány) felidegesítette,oké padtársa lettem, erre ma 1 héttel ez után elült és mégcsak nemis szólt hogy bocs elülök, visszaült az a lány mellé, és órán bocsánatot kért tőlem hogy elült, aztán még tesi elött meg ott bámult majdnem nyitott szájjal, most akkor mi van?? mer eddig mindenki aztmondta énis tetszem neki, dehát most mivan már? meg is hívtam volna hétvégén a barátnőm bulijára de így már nemhiszem, de szerintetek most mi van? most akkor mégse vagyok érdekes, vagy miér csinálja ezt?

2015. okt. 5. 15:14
 1/5 anonim válasza:

Üdv!


Egy nagyon egyszerű játékba csöppentél bele, kedves kérdező. Úgy hívják, hogy érdeklődés, és érdektelenség játéka. A szabály a következő: Mutass először érdeklődést az iránt, aki tetszik neked, utána pedig mutass érdektelenséget. Ez teljesen összezavarja a kiszemeltet. És így tovább, érdeklődés megint, majd érdektelenség. Csak játszik veled, a leírtak alapján tetszel neki. Hívd el nyugodtan buliba, és mondd meg neki, hogy ne szórakozzon már veled :D

2015. okt. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
örülnék ha valóban így lenne, de nemtudom nemlehet hogy az a másik lány tetszik neki?
2015. okt. 5. 15:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Olvasás közben nekem is az jutott eszembe, hogy csak a "volt padtársát" akarja féltékennyé tenni veled.


De a részletek többsége a te emlékezetedben van, gondolj át mindent végig logikusan és rájössz, hogy mi a helyzet

2015. okt. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
volt hogy ilyen körben állós játékban az egyik haverja állt mellettem akkor helyet cserélt a haverjával és ő állt mellém, meg hogy leült közénk egy csaj és azzal is helyet cserélt, meg fizikán ahol másik terembe vagyunk ott még jóba voltak a másik lánnyal és akkor nem mellé ült le, és abba a terembe azóta is mellettem ül
2015. okt. 5. 16:23
 5/5 anonim ***** válasza:
hidd el hogy a legtöbb fiú szeretne olyan egyszerű lenni mint te
2015. okt. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!