Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak tényleg ilyen egyszerűek? Mindkét nem véleményére, tapasztalataira kíváncsi vagyok. Részletek lenn!

Figyelt kérdés

Szóval lassan 7 éve vagyunk együtt 3,5 éve házasok. Szeretnénk gyereket mindketten a férjem talán még jobban mint én. Már a házasság előtt sejtettük hogy a babgyártás nem lesz fáklyás menet. aztán ki is derült hogy PCOS vagyok (kivizsgálva enyhe IR diétázom tornázom). Újra és újra elkezdek rajta rinyálni hogy jaj mi lesz ha nem is jön össze egyáltalán a baba... A napi sokadik ilyen rinyálás után a reakció: "Akkor mi lesz? Semmi! Van örökbefogadás is a világon." És részéről a téma lezárva. Amikor azt mondom legalább beszéljen az érzéseiről annyit mond hogy nincs mit mondania ezzel kapcsolatban és szeret. Ennyi.

Tényleg csak a nők azok akik előre gyártanak problémákat és azokra megoldásokat?

A párom egyébként egy érzékeny, nagyszívű ember. Néha az az érzésem csak nem akar beszélni róla. De persze lehet ezt csak én dumálom be magamnak. Szóval szeret elfogad és nem érdekli mi lesz? akkor is szeretni fog, megoldjuk, ne agyaljunk NAGY PONT. Ennyi? Ez az alap hozzáállás általánosságban?



2015. jan. 28. 09:00
1 2 3 4
 1/35 anonim válasza:
100%
Én ilyen lennék, a férjedet nem ismerem.
2015. jan. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
84%
"A napi sokadik ilyen rinyálás után..." Ha sokáig igy folytatod elmenekül!!!
2015. jan. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
22%
ennyire debil nőt...
2015. jan. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
nem mindennap rinyálok csak amikor vki szembesít a problémámmal (pl tegnap a doki). amúgy meg már elmenekült vna :P
2015. jan. 28. 09:05
 5/35 A kérdező kommentje:

Most komolyan ettől miért vagyok debil? Mert én nem vagyok férfi és magamból indulok ki, mert másképp gondolkodom és érzem?

Te meg még egy értelmest választ se bírsz kicsikarni magadból akkor minek írsz ide?

2015. jan. 28. 09:06
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván látja rajtad, hogy oda vagy, akkor nem áll neki ő is "rinyálni". Szerintem rendes tőle, hogy így nyugtat. Örülj neki, hogy ilyen.
2015. jan. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
19%
Ha neked ebből az csapódott le hogy a férfiak milyen egyszerűek akkor tényleg debil vagy és jobb hogy nem adod tovább ezeket a géneket...
2015. jan. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
72%

Most ő is rinyáljon? Vagy mi a gond? Mert nem értem, hogy mi a bajod.

Két aranyszabály van:

1. Ne rágódj semmiségeken.

2. Minden semmiség.

2015. jan. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
86%

Ez miért egyszerűség?


Ezt úgy hívják lányom, hogy JÓZAN ÉSZ. Ismerkedj meg vele. A mindennapokban is hasznos, hogyha nyugi van, akkor nem generálsz magadnak egy hadosztály problémát.


Azzal, hogy hisztizel a témán, változik valami? Erősen kétlem. Ha naponta többször hisztizel tőle, akkor kapásból teherbe esel? Ezt is kétlem.


Örülj neki, hogy a szerencsétlen csávó még bírja, és inkább próbálj te is normálisan hozzáállni. A felmerülő problémát megoldani, kezelni kell - nem csinálni mellé hat másikat...

2015. jan. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

#7-es mert te nagyon értelmes vagy. Hogy fogalmazzak jól? Igen egyszerű, mert talán én bonyolítom a dolgokat.

Tudod mit remélem te nem fogod tovább adni a génjeidet mert csak sértegetni tudsz! Pukkadj meg!

2015. jan. 28. 09:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!