Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Gáz ha összejövök a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lipusz Eszter kérdése:

Gáz ha összejövök a legjobb barátnőm "exével"?

Figyelt kérdés
Sziasztok.:) A kérdés adott. Egy kis info: egy hétig voltak együtt, egyszer találkoztak és csók sem volt. Egyszer aztmondja megölne ha járnék vele, egyszer meg hogy ő lezárta. Szóval nemértem.. Segítsetek.

2015. okt. 5. 15:14
 1/6 anonim válasza:
ha a barátnődnek még tetszik ez a valaki akkor féltékeny lesz és nem lesz jó vége. de ha nem és fontos vagy neki akkor beletörődik és okés lesz
2015. okt. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha ő szerintem gáz, akkor gáz, és rontani fog a barátságotokon.

A lezárta az nem egyenlő azzal, hogy jó néven venné, hogy te jársz vele.

Persze egy hét nem nevezhető valami komoly kapcsolatnak, főleg, hogy semmi sem történt. Szóval én biztosan nem haragudnék ilyenért.

2015. okt. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A barátnők exe mindig tabu. Tök mindegy, hogy meddig jutottak el, ha kavartak, akkor felejtsd el a pasit.
2015. okt. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha meg akarod tartani a barátságát,akkor ne hajts rá a volt pasijára!
2015. okt. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a barátnődet nem zavarja,hogy össze jötél az exével akkor egyátalán nem gáz de én a helyedbe meg kérdezném a L.B.-től hogy nem baj hogy járok vele vagy gond.De ,ha igaz barátok vagytok akkor biztos nem fogja zavarni
2015. okt. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Amúgy ő szakított vele.
2015. okt. 9. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!