Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire fogja érdekelni ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fogja érdekelni ha összejövök az egyik legjobb barátjával?

Figyelt kérdés

Nem tudom feledni a srácot, ezért úgy gondoltam jobb éesz ha új szerelem után nézek. A legjobb barátja megkérdezte, hogy szeretnék-e vele járni. Én azt mondtam gondolkodom rajta. Bejön nekem a srác meg minden, de nem tudom.

Az exemet vajon érdekelni fogja, ha összejövök az egyik haverjával? Ha még egy kis érzelmet is táplál irántam, megérinti a dolog nem?


2010. aug. 2. 12:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nagy szerelem lesz ha gondolkodnod kell rajta. Miért nevezitek ezt szerelemnek amikor ezek egyértelműen szexuális kapcsolatok.
2010. aug. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nem mondtam, hogy szerelem lesz! Tévedés! Azt mondtam új szerelem után nézek, de nem tudom kivel lelem meg!

Amúgy Jézusom ez tök hülyeség!!! Szerelem csak első látásra létezik nálad??? Soha nem lehet tudni miből alakul ki szerelem! Abszurdum a válaszod!!

2010. aug. 2. 12:38
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
De miért kell ahhoz járni vele? Legyél előbb szerelmes aztán járjatok. Vagy ez hülyeség?
2010. aug. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Örül, hogy megszabadul tőled, komolyan.
2010. aug. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nyilván nem azért akarsz a legjobb barátjával járni, mert ő az egyetlen akinek tetszel. Jobban jársz, ha nem kockáztatsz mindenféle kétes helyzetet és megvárod amíg rád talál egy másik pasi.
2010. aug. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

És ez lenne egy legjobb barát? Megkérdezi a legjobb barátja exét, hogy járhatnának-e. A srác nem lehet hogy még szeret téged?


Nekünk a legjobb barátommal mindkettőnknek tetszett egy lány, de inkább lemondtunk róla, és az érte való versengésről, nehogy a barátságunk rámenjen arra, hogyha az egyikünk összejön vele, a másik pedig hoppon marad.

2010. aug. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
12:41 Nem akarom megvárni amíg szerelmes leszek! Nekem társ kell, és jelenleg ő a legmegfelelőbb, ráadásul már volt köztünk valami nemrég. Az befolyásol most.
2010. aug. 2. 13:05
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt szexpartnernek hívják. De ha szerinted társ akkor várom a véleményed.
2010. aug. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Szűz vagyok.....
2010. aug. 3. 22:32
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor minek vagytok együtt? Sétálgatni? Mit csináltok együtt?
2010. aug. 4. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!