Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most lesz 1 éve novemberben h...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most lesz 1 éve novemberben h együtt vagyok a párommal és nem tudom mit vegyek neki 20 éves fiú? 15/L

Figyelt kérdés
nagyon fontos lenne szülinapjára már vettem neki törölközőt a nevünkkel nagyon örült neki most mit vegyek?
2015. okt. 6. 13:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Evfordulora egy parokabk valo polot, suss neki sutit, Valogass neki zeneket egy pendrivera, Csinalj neki egy unnepi ebedet

En az elso evfordulonkra nem emlekszem mar, hogy mit adtam de azt tudom hogy ugy unnepeltuk meg,hogy osszebujtunk es filmet neztunk az egyik legjobb evfordulonk volt :)

Nem mindig az ajandek szamit inkabb csinalnatok valami emlekezeteset, latod en az ajandekot mar elfelejtettem de az unneplest meg nem :D

18/L

2015. okt. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a sütinek és a filmnézésnek nagyon örülnék. Nekem is fontosabb az együtt töltött pillanat, mint bármilyen tárgyi ajándék. 23f
2015. okt. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!