Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Novemberben próbálkozók!...

Novemberben próbálkozók! Nincs kedvetek beszélgetni együtt izgulni?

Figyelt kérdés
Sziasztok ez az első igazán próbálkozós hónapunk most mult el a mensi november 6 körül lesz az ovulációm és november 20.-ra nem várom.23/N Szedtek valamilyen vitamint? Ajánlotok valamit?
2012. okt. 24. 11:06
1 2 3 4 5 6
 1/55 Katey23 válasza:
Szia :-) Nekünk ez volt az első próbálkozós hónapunk, de sajnos ma meg jött a nem várt, még egész nap padlón vagyok :( De, folyt.köv ebben a hónapban is :-) én már harmadik hete szedem az elevitet,a nődokim ajánlotta. első babó terv?
2012. okt. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk a november a 3. próbálkozós hónapunk lesz, de 2 hét múlva megyek dokihoz, mert szerintem valami felborult a hormon-háztartásomban( pecsételések, rövidülő vérzés stb.) :(

Naptár szerint 7-én lesz ovum, de majd meglátjuk:)

2012. okt. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Elevitet szedek szeptember óta, meg E-vitamint, mert fél éve volt egy vetélésem és a kaparás nem tett jót a méhnyálkahártyámnak:/

24N

2012. okt. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 Katey23 válasza:
nem nőtt az étvágyad az elevittől? nekem nagyon :-( 1es voltan 22/N
2012. okt. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 A kérdező kommentje:
Nekem első baba első próbálkozás hónap bár már múlthónapban sem használtunk fogamzásgátlót de az előző hónapom nagyon ramaty volt beteg voltam.Sokan írják hogy ne görcsöljünk rá... áá dehogy éppen csak ciklus.hu meg hőmérő meg rendeltem egy rakat ovu tesztet meg terhességi tesztet a vateráról:D szóval ha valaki én tuti rágörcsöltem .Vitaminban szeretném viszont a segítségeteket kérni egyenlőre csak multivitamint meg E-vitamint szedek.Kell még valami?
2012. okt. 24. 12:47
 6/55 A kérdező kommentje:
Katey:) ne legyél padlón meglátod most sikerülni fog.
2012. okt. 24. 12:48
 7/55 Katey23 válasza:
Nem kell rágörcsölni, persze.... :D , de ugyan így voltam/vagyok én is. Szerintem kezd el szedni az elevetet hisz abban 12féle vitamin, 4féle ásványi anyagok és 3 féle nyomelemet tartalnaz, és nekem azt mondta a dokim h segit felkészülni a szervezetet a babó várásrs, én ezt szedem és most fogom ki egésziteni még egy kis e vitaminnal :-)
2012. okt. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekünk november a 4. hónap lesz próbálkozásban. Második baba lenne,de úgy rá vagyok kattanva, hogy egész nap másra se tudok gondolni. Már a barátnőim is utálnak, hogy csak erről tudok beszélni. Én azért vagyok ideges mert az első egyből összejött és most hiába. Lehet, ez a tipikus nem lehet megkapni, akkor mégjobban kell miatt van... :) Most már teljesen átérzem milyen lehet azoknak, akik évekig próbálkoznak és semmi. Én bele is hülyülnék. Egyébként én tegnapra nem vártam. De van egy negatív tesztem....:( Szóval erre a hóra sem reménykedek...:(

2012. okt. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
És azt elfejtettm leírni, hogy én az elsőnél Gravidát szedtem. Nekem nagyon bevált. Szóval már gondolkodtam rajta, hogy el kéne kezeni.
2012. okt. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
Szia. sok sikert kívánok!Én a folsav szedését és B-vitamin komplexet javasolnám, mert ezek a legfontosabbak a legelső időben!Ha a teszt kimutatja a babát, akkor ráérsz elkezdeni terhességi vitamint szedni. Az én orvosom nem ajánlotta az elevitet, mert hiányzik belőle a jód, és Magyarországon egyébként is jódhiányosan táplálkozunk. Ő a gravidát javasolta.Te persze te döntöd el.
2012. okt. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!