Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Barátnőm mostoha apja utál...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm mostoha apja utál pedig nem is ismer, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Van barátnőmnek az anyukája ő szerintem kedvel meg el van velem... Viszont van a mostoha apja aki nem is ismer szinte és utál! Azért nem mehetek barátnőmhöz rendesen mert mindig ki van akadva, hogy én miért megyek ...Miért maradok olyan későig! Ebben az a vicc, hogy délután megyek át és a legkésőbbi időpont amikor eljöttem 6 óra volt! A másik, hogy végig a barátnőm szobájában vagyok ki sem megyek tehát sosem lát nem kell velem beszélgetnie....stb.

Ma is az volt, hogy megyek de azt mondta barátnőm, hogy már ne gyere most mert megint húzgálja a száját! Nem tudom mi rosszat tettem pedig tényleg elvagyok az anyukájával sőt meg a tesóit is szeretem és ők is mindig kérdezik, hogy mikor megyek megint! Tudom nem sokat tudok tenni de elég idegesítő! 18/F



2015. okt. 6. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ismerek én is ugyan ilyen esetet, csak ott az anyka a mastoha. És szerintem ez nem szabad hogy közétek álljon. Igazából a bnődnek kéne lépni valamit.
2015. okt. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell atmenni a baratnodhoz:D talalkozzatok mashol
2015. okt. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezzel az a baj, hogy az anyukája nagyon ritkán engedi el hétköznap szinte soha...a tanulás miatt! így marad 1 nap a hétvégéből! :)
2015. okt. 8. 12:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a barátnődnek kéne megkérdeznie. Tudom, hogy kellemetlen, és lehet hogy csak felhúzza a mostohaapja agyát, és nem oldódik meg az ügy, de ha jól sül el, akkor megérte. Meg kell próbálni vele tisztázni a helyzetet, mert ez így nagyon nem oké, főleg, hogy nem is az apja.
2015. okt. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Biztosan sajnálja hogy te kezeled a lányt nem ő!

A disznó!

2015. okt. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!