Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismer engem és folyton engem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jaraxy kérdése:

Ismer engem és folyton engem néz de nem köszön, ez mit jelent? 14/L

Figyelt kérdés
Egy új suliba járok (9.-es vagyok) és meg ismertem egy fiút, a DÖK-ből aki szintén 9.-es de ő nem Művészet szakon van hanem mehatronikán de így is sokat látom. Egyszer eggyüt mentünk a buszállomásra néhány haveral és akkor vitte a táskámat és meg várta amíg meg érkezett a buszom és csak utána ment el, és másnap a suliban meg látott a folyoson és köszönt. El telt egy pár nap az egyik lánynak el mondtam akit még előkészítöről ismertem meg és egyik nap a folyosón mondta, hogy "A fiú akiről beszéltél most téged néz" és amikor meg fordúltam, hogy igaz-e amit mondot akor egy ideig még nézet és el fordúlt és ez még egy csomoszor végig ment a folyosókon a menzán még az utcán is de egyszer sem köszönt nem úgy értem, hogy hú de nagy kunszt, hogy nem köszön és mekkora bunkó de azért is egyszer köszön aztán nem? Nem lenne érdekes ha nem tetszene... De ez mit jelent??? Létszi értelmes válaszokat adjatok mert ez fontos nekem!!! És bocsi a helyes írási hibákért.
2015. szept. 29. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
én általában egy lánynak akinek eddig köszöntem csak akkor nem köszönök ha alapból leszarja hogy mit teszek, mert aki akarja hogy köszönjenek neki már kicsit messzebbről őt nézi és egyértelmű hogy megismert és köszönni akar
2015. szept. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én is 9.-es vagyok, beiratkozás óta van egy srác aki mindig bámul engem, van, hogy követ engem hazáig és azt hiszi nem látom, hogy követ(az ellenkező irányba kéne mennie, mint nekem, de egészen a házamig jön és visszafordul.)

A haverja bíztatja, hogy jöjjön oda hozzám, de odajött a múltkor és azt mondja "Szia...(hatás szünet, remegő kéz-láb) Van...MOBILNETED??"

Nem kis akarat kellett ahhoz, hogy el ne röhögjem magamat. :D

Múltkor azért hiányzott suliból, hogy rám tudjon írni, hogy adjam oda neki a házit.

Azóta néha ír, de a suliban nem beszélünk.

Srác logika: ötös (Y)

De azért becsülöm, csak volt bátorsága rámírni meg odajönni hozzám.

2015. szept. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenkinél más az ingerküszöb, nem látta azt a visszajelzést, amiért megérné közelednie hozzád. Menj oda hozzá, és beszélgess kicsit vele.
2015. szept. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!