Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Félek, hogy kiöregszek ezekből...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy kiöregszek ezekből a dolgokból?

Figyelt kérdés

Az egyik legnagyobb félelmem, hogy én is ki akarok próbálni dolgokat (szex szűz lányokkal pl., vagy szenvedélyes tini szerelmet)

De egyszerűen nem tudom megcsinálni (visszahúzódó vagyok, csak egy hosszabb és komoly kapcsolatom volt, az is távkapcsolat), és félek, hogy néhány év múlva már ezeket soha nem kapom meg. Pedig én is ki akarom ezeket próbálni, én is akarok vad szenvedélyes kalandokat.

És nem magányos lenni egyfolytában...

Lányokkal relatíve könnyen kijövök, kivéve a butákkal. Csak a baj az, hogy kisvárosban élek, és nem vagyok az a bulizós srác, sőt, semennyire.

Mit tanácsoltok? Féljek, vagy majd később ezekben úgyis lesz részem?

Idén érettségizek, jövőre tervezek fel menni pestre egyetemre.

19/F



2015. okt. 9. 23:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

30-40 éves koromban volt a legtöbb nőm!

Általában 18-25 évesek! no para!

2015. okt. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt elhiszem kedves válaszoló, csak nem akarok erre 21 évet várni... és akkor talán megkapom... Ha körbe nézek, mindenhol szenvedélyes szerelmesek, kalandok, én meg... szűz vagyok még mindig és 19 éves, s kapcsolatom, se semmilyen női ismerős... esélytelennek látom a helyzetemet...
2015. okt. 9. 23:51
 3/5 anonim ***** válasza:
30-40 éves koromra már én is nőket akarnék magam körül nem könnyűvérű lányokat.
2015. okt. 10. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha még szűz vagy akkor jó, semmit sem veszítettél.Viszont vegyél gumit, mert még nem szedtél össze semmit.Kellemetlenség elkerülése miatt.Ez most nem vicc ám.
2015. okt. 10. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
fel a fejjel. lesz még jobb korszaka is életednek. lehet, hogy rövidesen, de lehet, hogy 10- vagy 20 év múlva.
2015. okt. 10. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!