Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen utat kell bejárnom,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen utat kell bejárnom, hogy végre legyen egy rendes pasim?

Figyelt kérdés

17 vagyok, nyilván csaj :-) sportolok, futók, bicajozok, imádok erdőbe járni

Még nem volt kapcsolatom, holott már több pasit is észrevettem, hogy bejövök nekik, jelenleg is van egy pasi akinek úgy veszem észre tetszem

De kit érdekel, ha egyszer egyedül vagyok meg mindig magányosnak érzem magam, annyira, hogy ez átvetült a tudatalattimra, ezért kb minden nap szerelem témában álmodom.

Jó lenne valaki aki átölel, akivel klasszikus horrort tudok összebújva nézni stb stb stb



2015. okt. 11. 20:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én nagyon szívesen megismernélek,írok üzenetet! :) 16F
2015. okt. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok békát kell megcsókolnod, amíg valamelyikből királyfi lesz:D
2015. okt. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az igaz ;-)
2015. okt. 11. 20:32
 4/10 anonim ***** válasza:

Gyere, beszélgessünk :D Hátha jobb lesz a helyzet :D

17/F

2015. okt. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia csak az a lényeg h add önmagad és nyugi velem is pont ugyan ez van csak én fiú vagyok de az érzéseim ugyan ezek
2015. okt. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
Szia! Én is hasonló helyzetben vagyok, ismerős érzés, már régóta nem sikerül egy normális lányt találnom, mert nagyon sokan átvertek és használtak is már ki, pedig én is nagyon szeretnék már egy normális kapcsolatot, csak jó ideje nem akar össze jönni. Ha nem tartasz túl idősnek, akkor írj nyugodtan, hiszen nagyon szívesen megismerkednék veled :) 22/F
2015. okt. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%

Ez rengeteg mindentől függ amúgy...

És rengeteg mindent "kaphatsz" szerelem terén...

Lehet a lehangolt állapotomnak köszönhető, de szerintem a szerelem nem nagyszám...

Olyan mint amikor veszel egy játékot a boltban (kiszemeled), aztán hazaviszed (összejöttök), aztán otthon játszol vele (nyugodtan szabadjára engedheted a fantáziád), és kb. ennyi...

Utána megszünik a játék, és átváltozik valami mássá...

"párkapcsolat" "közös élet" "együtt fejlődni"

Durván ennyi az élet is, ha az átlagos életmódot választjuk...

Persze közben vannak ölelések, közös ébredések, huncut mosolyok, apróbb veszekedések, átláthatatlan problémák, szörnyek...

Engem csak addig vonz a szerelem, amíg a jelenre koncentrálok, mert "jó lenne ha most valaki itt lenne, annyi mindent csinálhatnánk"... De ha tovább megyek, akkor ott a temérdek probléma, kín, szenvedés...

És mivel az élet nem mese, ezért nem mindrgy milyen csajt/pasit választasz... Attól függ majd az egész életed...

Emellett persze jogos hogy vágysz ilyenekre, de érdemes átlátni az "elképzelt rózsaszín felhőn"...

Egy srác/csaj simán tönkreteheti az egész életedet, ahogy persze boldoggà is teheti...

Majd csapass egy likeot, mert krv@sokat írtam fölöslegesen... (telón, ékezetekkel!)

17/F

2015. okt. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy a legtöbb srác nem mer kezdeményezni.. Szomorú, de tényleg így van.

A sport (nálam mindenképpen, de szerintem minden srácnál) óriási plusz pont, és az is pozitív,hogy szereted a természetet. Ez alapján amit leírtál semmi mást nem tudtunk meg, szóval lehet, hogy van valami, ami taszítja a srácokat, bár ez csak feltételezés. A másik véglet pedig az, hogy a srácok azt hiszik, hogy te szinte tökéletes vagy (persze nem lehetsz tökéletes, mert tökéletes ember nincs) és nem kezdeményeznek, mert azt hiszik, hogy esélyük sincs. De türelem, még nagyon ráérsz :)


18/f

2015. okt. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hátrányom csak egy van, hogy magabiztos vagyok, értem a dolgom

Szóval nem az a tipikus kis félénk csaj, akit oltalmazni kell, meg támogatni

2015. okt. 11. 22:06
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én szívesen megismernélek! :) írj privit!:)
2015. okt. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!