Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan vonhatnám magamra a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsófika010203 kérdése:

Hogyan vonhatnám magamra a fiú figyelmét és miből tudhatom, hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az iskolában, aki nagyon bejön nekem, de eddig nem beszéltünk. Addig viszont nem nagyon szeretnék kezdeményezni, míg nem vagyok benne biztos, hogy ez a dolog kölcsönös.

Szóval adjatok már tippeket, tudom, millió ilyen kérdés van, de ha valakinek nnem gond esetleg privátban is megoszthatná velem gondolatait meg tapasztalatait.

Csöcsvillantást ajánlgató válaszokat Köszi, de nem kérek, csak hogy megelőzzem a magukat szellemesnek gondoló péniszbuksikat.:)


2015. okt. 12. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Hat eloszor is mennyire ismered?Ha kicsit ismered irj ra vagy koszonj neki(szerintem a 2.a jobb)Aztan beszelgessetek.Onnan mar te is latni fogsz mindent.:)Elnezest kerek az ekezetek miatt.
2015. okt. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem igazán ismerem... Évfolyam társam, ugyan abba az angol csoportba járunk, az meg arról híres hogy mindenki szarik mindenki fejére :D

Viszont én így egy év után most figyeltem fel rá...

2015. okt. 12. 21:58
 3/10 anonim ***** válasza:
Beszélj vele. :) kérd el a házit, tudomisén... kérdezd meg, hogy ő hogyan oldotta meg vagy tudna-e segíteni
2015. okt. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ilyenkor neki nem lenne furcsa, hogy egy év után pont most elegyedek vele szóba?
2015. okt. 12. 22:23
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha kicsit is bejössz neki, nem fogja érdekelni :)


Amúgy nekem volt olyan, hogy kb másfél évig nem beszéltem az osztálytársammal (nem volt rá semmi okom, csak valahogy úgy jött ki) utána meg a legjobb barátok lettünk

2015. okt. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Csak éppen ez az, hogy addig nem akarok oda menni, amíg nem tudom, hogy legalább kicsit is kölcsönös-e...
2015. okt. 12. 22:49
 7/10 anonim ***** válasza:
Te tudod, akkor várjál a végtelenségig. Nincs mitől félned. Ha szerelmet vallanál neki nyílvánosan, azzal is csak pár napig csesztetnének.
2015. okt. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Igazad van, azt hiszem erőt veszek magamon.. Csak mivel eddig én sose kezdeményeztem, attól tartok, valami olyat mondok vagy csinálok,, ami miatt nevetségessé válnék.

De próba szerencse..

2015. okt. 12. 23:24
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak kedvesen beszélgess vele :) ne filózd túl
2015. okt. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Santana_33 ***** válasza:
En olyan szerencses helyzetben vagyok, hogy a lanyok latnak bennem valamit amit en nem es allandoan megtetszem nekik. Tobbnyire koszongetnek, a batrabbak a nevemen szolitva koszonnek, ram mosolyognak, keresikn a szemkontaktust es a tarsasagom. Ritka eset, hogy ok kezdemenyeznek beszelgetest max. a nagyln ramenosek, de en nem szeretem ha egy lany ram nyomul. De az hogy ilyen kis praktikakkal felkelti az figyelmem az meg rendben van es jol is esik de at ne ess a lo tulso oldalara, csak visszafogottan! Add el magad ugyesen.
2015. okt. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!