Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan vonhatnám magamra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vonhatnám magamra a figyelmét mégjobban?

Figyelt kérdés

Van egy fiú a suliban, annyi idős mint én és nem a legmenőbb, elérhető számomra. Nagyon tetszik és már sok mindent megpróbáltam, hogy felkeltsem az érdeklődését. Pl.:

bejelöltem facebook-on, a folyosón próbáltam vele szemezni. Tudom, hogy ez így nem túl sok, de úgy érzem, hogy már nem vagyok neki közömbös csak fél odajönni hozzám. Talán azért, mert ő egy gyengébb osztályba jár mint én, és nincs túl sok barátja sem. Bár elmondhatnám neki, hogy nekem épp ezért tetszik. Tudnátok valami tanácsot ajánlani? Előre is köszi!


2013. jan. 15. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem se volt sok barátom általános iskolában mert kissé antiszociális votlam. De bezzeg nén egy lánynak sem tetszettem csak kiröhögtek :'(


amugy meg amit tettél semmit sem ér, mert manapság mog a joistent is bejelölik fb on.

Perdülj elé és végd a képébe. Legaláb megnö az önbizalma is.

2013. jan. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen, én is gondoltam rá ,hogy a facebook-on bejelölés nem sokat segít, de én se vagyok egy nagy bátor pasizó. Nem tudom, hogy mit tehetnék. Amúgy 16 éves vagyok ő pedig 17.
2013. jan. 15. 20:09
 3/7 anonim ***** válasza:
írj rá fbon! manapság ott pasiznak/csajoznak az emberek, mellékesen ott nem látszik rajtad, hogy izgulsz...
2013. jan. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anti paladin ***** válasza:

Dobáld meg naranccsal. :)

Bocs. :)


Ha fél odamenni hozzád akkor neked kell menned.

2013. jan. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy az túl romantikus lenne, akkor inkább hagyom az egészet.
2013. jan. 15. 20:12
 6/7 anonim ***** válasza:
írj ra faszbukon: "Szia, régóta ismerlek látásból, meg szeretnék veled ismerkedni. Volna kedved összefutni valahol?"
2013. jan. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ìrj rà valamit! Mondjuk azt hogy "szia nem teged lattalak tegnap ,,,,, (akárhol) ? Aztàn ìrja hogy nem, te meg megkèrdezheted merre fordul elô...itt ès itt...de jó,tèged is èrdekel milyen ott, menjünk mà' oda!

Ha nem totàl süti ebbôl lehet valami.

2013. jan. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!