Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vonhatnám magamra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vonhatnám magamra a srácok figyelmét, ha nem vagyok a legszebb?

Figyelt kérdés

Nem vagyok csúnya se, de azért szépnek se nagyon mondanám magam. Azt vettem észre, hogy a sulimban azok a lányok jönnek be a srácoknak, akik teszik magukat, és iszonyatosan hangosak (bejönnek a terembe, és már nem lehet tőlük beszélni, olyan hangosan beszélnek).

Nem szeretnék neten ismerkedni (aki ezután is rámír, ne számítson válaszra).

Vidéki vagyok, nem olyan egyszerű sűrűn olyan helyekre járnom, ahol vannak is velem egykorú fiúk. Ha megyek is, akkor meg a szüleimmel. A barátaim is elég introvertáltak, és a közeli barátnőimnek nincsenek nagyon fiú ismerőseik, akiknek bemutathatnának.

16/L


2015. ápr. 12. 18:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Okos lánynak tűnsz. Bármennyire is az ellenkezőjét hiszed, a srácok valójában a csendes lányokra buknak. :)
2015. ápr. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Szóval a visszahúzódó stílusod helyett te akarsz lenni a nagymenő, aki szétaláz minden pasit, aki nálad próbálkozik? Hát ebben nem segítek.
2015. ápr. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 RRR ***** válasza:
84%
maradj ilyen kérlek,hagy legyen boldog a lelendő hapsid
2015. ápr. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%

Naná, hogy nem írok rád, mivel megvagyok már 22. Viszont mondok pár dolgot.

Idővel a hozzád hasonló korúak rájönnek, hogy a belső is számít - egy huszonévesnek már simán előnyösebb egy olyan lány, mint te (vele egykorú kivitelben persze), mint azok, akik olyannak maradnak, mint amit leírtál, viszont egyszerűek, mint a faék.

Nem kell erőltetni semmilyen kapcsolatot csak a puszta tényért, hogy kimondhasd, hogy együtt vagy valakivel. Nem jó dolog, de várni kell, ha pedig összeakadsz egy koráná valamivel érettebb egyeddel, akivel jól kijöttök, akkor az csak előny :)

2015. ápr. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Nem kell a 'srácok' figyelmét magadra vonnod, hidd el, hogy lesz olyan fiú, aki így is felfigyel rád, csak maradj ilyen.
2015. ápr. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy visszahúzódó vagyok, és csendes sem, mert nem vagyok az. Nehezen nyitok, de ha valaki kezdeményez, akkor szívesen beszélgetek, barátságos vagyok. Csak nem vagyok olyan, hogy visítva jövök be a terembe, hogy "Úristen, hallottad, mi történt a ...", és utána is tovább kiabálok.
2015. ápr. 12. 18:51
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nem azért szeretnék fiút, hogy elmondhassam, hogy "van". Volt már kétszer barátom (mondjuk elég kicsi voltam még hozzá, de hát ki gondolja magáról 14-15 évesen, hogy kicsi még a fiúzáshoz?), de már másfél éve nem jártam senkivel (nemsokára 17 leszek).

Azért szeretném, ha járhatnék valakivel, mert szeretnék szerelmes lenni, nem csak a romantikus könyvekben kiélni magam :D

2015. ápr. 12. 18:54
 8/10 anonim ***** válasza:

Akiknek az olyan lányok jönnek be, mint akiket leírtál, na azok olyan srácok is ;) De a legtöbb srác tényleg a csendesebb, visszafogottabb, de jófej lányokra bukik (mint pl. én). Te is ilyennek tűnsz :)


Nekem tökre ellenszenvesek amúgy is az olyan lányok, akiktől zeng a terem/ a folyosó. Szerencsére nincs is sok ilyen a környezetemben.


"Nem vagyok csúnya se, de azért szépnek se nagyon mondanám magam. " Ne így kezdd a mondanivalód, úgysem a külső a lényeg. De ha véleményt akarsz a külsődről, akkor szívesen segítek privátban (nem ismerkedési célból), ha tudok adni valami önbizalmat :)


20/F

2015. ápr. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak egy kérdés: miért nem szeretnél neten ismerkedni?
2015. ápr. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Már egyszer próbálkoztam neten, de nem sült ki belőle semmi jó. A fiú úgy állította be a képeit, hogy helyesnek látsszon, amikor éppen hogy csak nem volt visszataszító, és teljesen máshogy is beszélt, mint ahogy írt (írni normálisan, okosnak tűnt, aztán amikor élőben beszélgettünk, majd' kiesett a kapa a szájából, és hülyeségeket is beszélt).
2015. ápr. 12. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!