Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » (Bocsi az ekezetek miatt) Van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Bocsi az ekezetek miatt) Van egy fiú aki tetszik és több ember szerint én is neki. Nos?

Figyelt kérdés

Szeptemberben jott azota tetszik.. mindig es mindenhol szemezunk es volt hogy mosolygott is mar (pedig ram valamjert mindig olyan komoly-koncentralos fejjel nez) egyebkent neki egy kicsit bunko a stilusa (mint pl az egyik lanyosztalytarsammal is tok bunko volt) de velem mindig über jó fej (bar nem beszeltunk tul sokat de akkor is kedves szinte csak velem) meg multkor mindenki velemenyet leszarta es papirgyujtesen siman beledobta a konyveiket igy viccbol a pocsolyaba de amikor en momdtam hohx arra vigyazzon mert az enyem:

-jaa hogx az a tied? Akkor tessek:) es kezembe nyomta... meg mint mondtam mindig szemezunk es volt olyan hogy szemeztunk aztan elneztem majd vissza es meg mindig engem nezett.. (masokaz nem nez ennyiszer)

Modt akkor tetszek neki??


(Baratnom szerintem amikor kedves az ilyen felem iranyulo kedvesseg) ha valakit erdekel leirom pontosabban is:) koszonooom



2015. okt. 14. 11:47
 1/4 A kérdező kommentje:
13L (ő 13f)
2015. okt. 14. 11:49
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
valoszinü
2015. okt. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ennel pontosabban? Na nehogy ide írd az életrajzod is. Biztos hogy tetszel neki, na de menj órára mert becsöngettek.
2015. okt. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Emiatt nem kell aggódnod.. nem vagyok olyan aki telefonozna a suliban.. beteg vagyok, neharagudj meg... :P
2015. okt. 14. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!