Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet elfelejteni az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elfelejteni az első szerelmet?

Figyelt kérdés
2 és fél évig voltunk együtt az első barátommal,szinte vele "nőttem fel". 12 éves korom óta szeretem,most 16 vagyok.1 évet voltunk külön is (ő szakított) majd visszajött,hogy már pedig ő még mindig szeret engem és nem talált mást.Velem is így volt ezért naivan vissza is fogadtam.Persze másfél év után (júniusban) újra elhagyott.Tudom,hogy sok problémája volt,családdal sem volt minden rendben,de nem igazán lehet elhinni azt,hogy ő szakít velem,mert nem tud megváltozni és inkább elhagy hogy én boldog legyek.A megváltozás amiatt kellett volna,mert ha valamin összevesztünk ő hamar felkapta a vizet és nagyon csúnyán viselkedett velem.De persze ehez is két ember kellet,én is sokat hibáztam.Lassan 4 hónapja,hogy szakítottunk de én azóta is csak őt szeretem és még mindig sokat sírok.Tudom,hogy csodák nem léteznek még is érdekelne,ti hogyan jutottatok túl ezen?Mit csináljak,vagy mit ne csináljak?Utólag így megjegyezném,hogy amióta szakítottunk nem is láttam,de múlthéten majdnem mindennap összefutottunk,szerencsére csak messziről láttam,még is úgy fájt.
2015. okt. 15. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:

:D

Inkább Barbiztál volna...

2015. okt. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a második segítségével
2015. okt. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az idő segíteni fog...
2015. okt. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Omg nagyon fiatal vagy még, el fogod felejteni hamarosan csak adj egy kis időt magadnak. Én ugyanannyi idős voltam mint te az első csalódás után, és hogy felejtsek rögtön ugrottam a következő kapcsolatba ami igaz hogy segített felejteni, de utólag nem hiszem hogy bölcs dolog volt szóval ezt nem ajánlom.
2015. okt. 16. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!