Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » ÀNTSZ-hez tett bejelentés...

ÀNTSZ-hez tett bejelentés vissza vonható? Ha időközben igaz nehezen de megoldódott a probléma.

Figyelt kérdés
Bejelentést tettem mivel nem jutottam dűlőre a szomszédommal a patkányok írtásával kapcsolatban. Most hogy értesültek a bejelentésről, megvették a patkányírtó szereket és takarítanak. Így ha lehet elkerülném a haragot, vitát mivel a probléma megoldódott.
2015. ápr. 29. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Vissza.
2015. ápr. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezzel a körítéssel ahogy itt leírtad. Azért szeretnéd visszavonni a bejelentést, mert elérte célját. Tudomására jutott a szomszédnak, és ennek hatására elkezdte felszámolni a problémát.

Mondjuk én még várnék, a tökéletes rend és abszolút patkánymentes állapot eléréséig. Nehogy csak kezdeti felbuzdulás legyen - mert ahogy a fülükbe jut, hogy visszavontad, le is állhatnak a fárasztó rendrakással, és ismét győz a tunyaság és igénytelenség...

Még ő haragszik rád, mert nem viseled a patkányait? Jó kis szomszéd lehet...

2015. ápr. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen haragszanak én vagyok a szemét. Pedig többször szóltam hogy csináljanak már valamit mert már ez borzalom de hiába sőt ők mondták forduljak az önkormányzathoz. Lehet nem is vonom vissza hagy nézzenek szét nálluk. Így legalább majd tudják mi a rend és nekem is vannak jogaim.
2015. ápr. 30. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!