Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Akinek sokszor ébredt a...

Akinek sokszor ébredt a babája éjjel, és csak cicin aludt vissza, mit tett, hogy kevesebb ébredés legyen?

Figyelt kérdés
Talán a fogzás miatt alszik rosszul hónapok óta a lánykám. A chamomilla sem csökkenti az ébredések számát. Meddig tarthat ez még? Mit tehetnék?

2014. szept. 23. 17:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Én nem tudtam semmit tenni. A teljes elválasztásig minimum 3-szor ébredt a kisfiam, de voltak nagyon durva hónapjaink olyan 4-7 hónapos kora között, amikor 8-10 alkalommal is ébredt, szinte fél óránként, gondolom a fogzás miatt.

2 éves kora után választottam el, most lesz 3, de egyszer még mindig ébred.

2014. szept. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1. Nem adsz ejjel cicit.

2. Probalkozol homeopatiaval.

3. Ha 1-2. nem valik be, es eppen nincs fogzas, megtanitod ataludni az ejszakat: nem rohansz be egybol a felsirasra, ha magatol nem nyugszik meg, idonkent bemesz, rovid simi-par szo es kijossz. Egy-ket ejszaka es rajon, h nem erdemes felkelni.

(Ha fogzas van, akkor bekened gellel, esetleg nurofent adsz...)

2014. szept. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Fogzás van. Géllel kenem, a chamomilla homeopata. Velem alszik egy ágyban, nem tudom a cicit letiltani. Vizzel egy éjjel próbálkoztam, itta, de utána sírt a ciciért.
2014. szept. 23. 17:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Eszik is? vagy csak megnyugvásra kell neki a cici?
2014. szept. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Eszik, de nem sokat. Aztán vagy elfordul tőlem, vagy amikor cicivel a szájában alszik, elveszem. Az előbb épp azon gondolkodtam, hogy mi van, ha éhes??
2014. szept. 23. 18:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Csak mert nálunk is ez a probléma, és megoldódni látszik. Fél éves a fiam, és az egyszeri ébredésből már 3-4 lett. Igaz,h van bőven tejem, viszont úgy tűnik,h a tápértéke már nem elegendő számára. Ezért szép lassan bevezetjük a tejpépet. Este az utolsó előtti étkezésnél kap, az utolsó természetesen marad a szopi. Lekopogom, de 2 napja visszaállt az egyszeri ébredésre.
2014. szept. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A miénk 2 éves, és mindig megkérdezem ha felébred hogy kér-e inni, általában kér.

Ha jön a foga, akkor ne vond meg tőle a cicit, ez megnyugtatja, plusz fájdalomcsillapító is a tej.

Miénk is csak cicin aludt el, aztán úgy csináltam, hogy ne a cicin aludjon el, hogy az ujjammal a szája sarkában lepöcköltem a ciciről, aztán megfogtam a kezét, szorosan mellém húztam, néztük egymást egy darabig a félhomályban, aztán elaludt. Ez azért kell hogy érezze hogy nem azért veszem el a cicit mert nem szeretem. Szorosan fogta is a kezem, olyan aranyos.

2014. szept. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, tanulságosak.
2014. szept. 23. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!