Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek érdemes rá várnom?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes rá várnom? 16L

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit nagyon szeretek, 3éve várom h járjunk. Ő azt mondja hogy szeret, de nem tudja miert nem akar jarni. Sokszor kimegyunk 2en es elhiv magához. En mindent megveszek neki, ahányszor talalkozunk mindig viszek neki valamit, de o még semmit nem vett nekem. Azt mondja h várjak, fogunk majd jarni.

2015. okt. 18. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
mi az hogy veszel neki cuccokat? Ez milyen szolgai, szubmisszív lúzerség már? Hagyd a fenébe, csak húzza az agyadat és hülyít. Komolyan, emberek, néha egy percre próbáljátok már meg magatokat külső szemlélőként elemezni.
2015. okt. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Naiv vagy.A srác csak húzza az agyad.Ne várj rá, rengeteg fiú van még.Különben is ez nem válasz hogy nem tudja hogy miért nem akar járni veled amikor szeret.Ugyan, ráadásul lány létedre nem is értem hogy miért vettél neki cuccokat
2015. okt. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De nagyon szeretem őt, nemtudom csak ugy otthagyni, már probaltam. Es igen, mindig veszek neki valamit, mert jo latni hogy orul neki!
2015. okt. 18. 17:21
 4/8 anonim ***** válasza:
jó, ha továbbra is szeretnél a bevásárló szatyra és a lábtörlője lenni, akkor folytasd amit eddig csináltál. Esetleg ha nő akarsz lenni, akkor pedig sürgősen hagyd abba.
2015. okt. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ez így szép és jó, de ha el sem tudod fogadni a valóságot akkor miért írtad ki ezt a kérdést? Ha ennyire nem megy az elengedése akkor csak folytasd és várd ki hogy mi lesz a vége.
2015. okt. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Megpróbálom otthagyni, de nehéz lesz...
2015. okt. 18. 17:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez oke lenne ha jarnatol hogy veszel neki neha neha valamit.. nem mindig de meg nem is jartok es nem is mutatja ki hogy szeret de hiteget ez nagyon csunya rolog remelem sikerul elfelejtened ezt a taplo fiucskat.
2015. okt. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem.

Most tényleg van két ilyen ember?

2015. okt. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!