Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit mondjak a csajnak ha el...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak a csajnak ha el szurtam, hogy járni akkarok vele? Mert nem mondtam meg neki az igazságot!

Figyelt kérdés
A csaj irt nekem valamit és nem merte meg mondani az igazságot ,hogy mért irta és én erre meg aszt mondtam ha ő el mondja hogy mért irta aszt akkor én mondok neki valamit pénteken erre ő el mondta és nagyon akkarta tudni ,hogy mit akkarok neki mondani elöször nem mertem neki el mondani csak akkor mertem neki el mondani ha ő nyomata dumut stb. Erre meg én el mondtam neki csak nem az igazságot ÉS ASZT MONDTAM NEKI ,HOGY MÉG ANNO JÁRNI AKKARTAM VELE!PEDIG MÉG MOST IS AKKAROK VELE JÁRNI szoval mit mondjak neki most ? Nagyon joba vagyok vele meg minden és én meg nagyon szeretnék vele járni ! Ugy ogy mit mondjak neki? VÁLASZOKA ELÖRE IS KÖSZÖM!
2015. okt. 18. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Első tanács: ha ennyire nem megy az írás, akkor azt is fejleszd!


A kérdésedre a válasz: Tehát azt mondtad, hogy régen tetszett és most már nem, holott a valóság az, hogy most is tetszik? Ez esetben nagyon egyszerű a dolog, ennyit mondasz "Bár azt mondtam a múltkor, hogy régen tetszettél, a valóság az, hogy most is tetszel." és ennyi.


Szívesen! :)

2015. okt. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még most is tetszik csak aszt mondtam neki 2 napja hogy ano járni akkartam vele pedig még most is akkarok járni vele! Mit mondjak neki most akkor ?
2015. okt. 18. 22:11
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ sűritet levegő
2015. okt. 18. 22:17
 4/5 A kérdező kommentje:
Kköszi a választ sűritett levegő!
2015. okt. 18. 22:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát igen, erre gondoltam. Egyszerűen mondd meg neki, hogy tudod mit mondtál neki három napja, azonban a valóság az, hogy ez nem csak a múltban, hanem a jelenben is így van. Így olyan költőien hangzik. :D Drukkolok, de tényleg bátor legyél! :D
2015. okt. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!