Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 12-13 évesen járni valakivel?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12-13 évesen járni valakivel? (! )

Figyelt kérdés

hetedikes vagyok, új osztályba mentem, ahol kiderult, hogy itt már lassan ciki ha nincs vagy nemvolt pasid vagy barátnőd

annak a fiúnak aki tetszik, már 8 barátnője volt

én nem akarok 12 évesen randira menni, szerintem korai

de mit csináljak ha ciki az hogy nincs pasim?


2015. szept. 5. 04:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Hazudj egyet. Mások is így csinálják.


De leginkább szard le őket.

2015. szept. 5. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem muszály, de ilyen korbang fog tetszeni valaki (általában)
2015. szept. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hát igen...:/ nálunk is így van,és nekem se volt még ilyesmi
2015. szept. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ahogy az első is írta, sz@rd le őket....

Most tuti, hogy le fognak páran pontozni, de én még emlékszem, amikor a 13 évesek a szombat reggeli meséket beszélték meg és nem azt, hogy a hétvégén lefeküdt a "párjával".....

Az teljesen természetes, hogy ilyenkor mindenkinek tetszik valaki, de könyörgöm, ekkor lépnek be a kamaszkorba és bolondulnak meg a hormonok...


Szóval, no para :) nem késel le semmiről

2015. szept. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!