Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira vágyom a szerelemre/ka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira vágyom a szerelemre/kapcsolatra, hogy szinte csak erre tudok gondolni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy pont azért nem jön, mert ennyire szeretném, de annyira hiányzik már, hogy legyen valakim. 3 éve nem volt senkim komolyabban és nem tudom, hogy mit tegyek, boldogtalan vagyok. 19/L
2014. szept. 19. 00:51
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
nekem meg sose volt senki és vannak így egy páran még. és mégis túléljük. ez van 19/f
2014. szept. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Marc Bolan ***** válasza:

Mutasd magad az srácoknak! Tehát járj el gyakran kikapcsolódni. Vedd észre a közeledéseket!

Ennyit tudsz tenni.

2014. szept. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Há' de szegény nézd már. Sosem volt még senkim, totál tudlak sajnálni amúgy.
2014. szept. 19. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Te biztos az a dagadt csaj vagy...ismerlek:/
2014. szept. 19. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Elég komolytalan kérdés, ha valóban szeretnél ismerkedni, mégis mi tart vissza?

Sokkal inkább tűnik kamu kérdésnek megnézni, hányan fognak privát levelet írni.

2014. szept. 19. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, őszintén megmondom, hogy nem érdekel a problémád. Hogy mit tegyél? Várj türelmesen.
2014. szept. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy nincs senkid! Élvezd a szabadságot! És mire totál belemerülsz a szingli életbe, pont akkor fog jönni valaki! :)
2014. szept. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!