Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmesek vagyunk a barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmesek vagyunk a barátnőmmel egymásba, elég durván. Viszont mikor elmegy, nem találkozunk 1-2 napig, otthon ülve teljesen azt érzem, mintha nem is lennénk együtt. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretjük egymást viszont mindketten rengeteget és elég nagyokat csalódtunk az ellenkező nemben. 1 hónapja vagyunk együtt, nekem ő az első komolyabb barátnőm, hihetetlenül szeretem, bármit megtennék érte és ő is viszont értem. Az ágyban is isteni vele lenni, néha van 1-1 kisebb vita de amúgy nagyon jó a kapcsolatunk. Osztálytársak is vagyunk, szóval így is sokat látjuk egymást, suli után még egy órát együtt szoktunk lenni a parkban, péntekenként följárunk hozzánk. Szóval nem találkozunk keveset, facebook-on is egész nap beszélgetünk és hiába vagyunk nagyon szerelmesek, csak akkor érzem ezt kiemelkedően amikor vele vagyok. Hülyén hangozhat de sokszor hirtelen még a hangját sem tudom felidézni... Nem tudom miért van ez, még egyszer elmondom, imádjuk egymást, a közös jövőt tervezgetjük és szinte nincsenek is problémáink. Mindig keresem magamban az okot, mindig mindent próbálok a lehető legtökéletesebben csinálni, mindenben a legtökéletesebb lenni vele, pedig ő úgy szeret engem ahogy vagyok és semmi különöset nem vár el. Mitől lehet bennem ez az érzés? Miért érzem magam így? A válaszokat előre is köszönöm. 16/f, 15/l

2015. okt. 18. 23:09
 1/1 anonim válasza:
100%
Szerintem félsz az újabb csalódástól és ezt a tudatalattid így oldja meg
2015. okt. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!