Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van köztetek, aki együtt...

Van köztetek, aki együtt tornázik a gyerekével, gyerekeivel otthon?

Figyelt kérdés
Aki igen, milyen gyakorlatokat csináltok, milyen gyakran, és mennyi ideig tart egy-egy edzés? :)
2015. aug. 1. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Reggel pár jóga gyakorlat, amíg reggelizik, utána bekapcsolok egy kis zenét és akkor táncolunk bolondozunk futkározunk a házba, ezután Réka tornából pár gyakorlat fenék, has. Kb. 30-40 perc amit leírtam. (Heti 2-3 alkalommal). Utána gyalog vagyis babakocsival a 2 km-re lévő játszótérre(ezt minden nap kivéve ítélet időben), ott sem nagyon állok meg, majd haza ugyan ennyi, aztán belevetem magam a házimunka főzés kombóba. Délután csavargunk, vagy kint vagyunk a kertbe ezek is mozgással telnek. Szerencse vagy nem a kisfiam mellett nem lehet leülni :) Most két éves, mikor baba volt ugyan ez, csak akkor még kenguruba volt vagy mellettem a szőnyegen, próbáltam olyan gyakorlatokat, amibe bevonom, emelessel vagy csak úgy, hogy neki látványos legyen, szórakoztató.
2015. aug. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hűha, tényleg rengeteget mozogtok. :O :D Nekem ennyi fölös energiám sajnos nincs. A gyerekeknek gyógytornát javasolt tavaly az ortopédus (csak pár gyakorlatot), de ha nem csinálom velük, szépen elsumákolják. Plusz már mehet nekik a gimnasztika, így azt is együtt nyomjuk. Az udvari futkosás nekem gyomlálást takar, viszont jövőre már tudunk menni együtt biciklizni, ha addigra megtanul kétkerekűvel a kisebbik.

(Furcsállom, hogy eddig csak egy ember válaszolt...)

2015. aug. 1. 20:49
 3/5 anonim ***** válasza:

1 éves a lányom

Heti 2-3 alkalommal én is Rékázok.

Vannak neki ilyen 20 perces blokkjai azt csinálom.

Has,popsi,csípő ezek mind talajon végezhető gyakortalok így tudok vele közbe játszani. Várat építünk vagy nyomkodjuk a hangod adó babáját stb..,kiszoktam neki engedni a hajam(fenékig ér) aztal játszik

Extrém esetben amikor rájön a cicizhetnék,akkor szopizik közben elég vicces pózokban,de csak 10-15 mp szívja,mert nem is kell neki,csak gondolom élvezi a szituációt.

Délután amikor elalszik futni szoktam az udvaron. Van egy kis kamera azon tudom nézni mikor alszik el.

Sétálni is szoktunk majdnem minden nap 4-5 km

Plusz egész nap loholok utánna.

Fogytam is 17kg :)

2015. aug. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
* azt nézem a kamerán mikor kel fel
2015. aug. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én tettem fel talán tegnap vagy tegnapelőtt hasonló kérdést, mert most szeretném elkezdeni az otthoni tornát a kislányommal. Mindenképp videóra szeretnénk tornázni mert nem nagyon sportoltam korábban, max. 1-2 alkalom aerobik , szóval nincs ötletem sem, hogy mit lehetne csinálni. Úgy tervezem, hogy minden reggel egy olyan 30-40 percet tornáznánk, persze eleinte nem biztos hogy ennyit bírunk intenzíven.
2015. aug. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!