Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok az osztálytár...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok az osztálytársamba! Mit tegyek? A többi lent

Figyelt kérdés
Új iskolába kerültem már 2 hónapja. Van egy lany aki nagyon tetszik. Én nem ezekre a bombazokra hajtok. Kedves csendes fiú vagyok a lány szintén nagyon csendes szép cuki és mosolyog, ő egy ilyen csendesebb lány de eddig nem igazán beszélgettem vele. Mostanában buszmegálló ba együtt megyünk és hogy lehetnénk vele mégtöbbet? Hogy jöjjek be neki? Kérlek komoly válaszokat
2015. okt. 19. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Ha tényleg be is jön a csaj, ne jöjj össze osztálytársal.. Ha esetleg szakítanátok nem kerülhetitek egymást évekig.
2015. okt. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó Persze 😉 de ő más mint a többi lány
2015. okt. 19. 22:06
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Jajj Istenem, hagyjátok már ezt a dumát!

Miért ne jöhetnének össze? Ha meg szakítanak hát ez van nehogy ne bírják már ki azt a pár évet. Nem értem ezt a felfogást. Ennyi erővel a szomszéddal se járjunk mert a szomszédod.

Te meg tesó szedd össze magad minél hamarabb és kezdj valamit a csajjal mert a végén még elúszik. :)

2015. okt. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊. Úgy lesz
2015. okt. 19. 22:42
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát igazán nincs mit! :D

Amúgy már páran mondták, hogy jól gondolkozom a dolgokon csak néha kicsikét a felhők fölé viszem a jókat.

Ahogy látom a többi kérdést szerintem ez a téma mindig vita marad. Nem akarok és nem is a stílusom le szólni bárkit is de nekem nagyon idegen ez a ne járjunk osztálytárssal téma. Nah mindegy ha tényleg szeretitek egymást (és nem ez a dugó partner keresés) próbáljátok meg majd csak lesz valami. Az ember Úgyis a tapasztalataiból tanul.

2015. okt. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én is szakítottam az egyik osztálytársammal és utánna egy hónapig nem voltunk jóban megbeszéltük szépen és legjobb barátok lettünk! 12/f
2015. dec. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!