Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok az osztálytár...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok az osztálytársamba, és nem tudom, mit akar (hosszú)?

Figyelt kérdés

Tavaly óta szerelmes vagyok egy lány osztálytársamba. Időnként beszélgettünk, találkoztunk (nem kötelező programokon, de kettesben soha) és párszor írtam neki facebookon. Aztán hirtelen kerülni kezdett, én meg elvesztettem az önbizalmamat.

Ebben a tanévben viszont többször is odajött hozzám beszélgetni, én is próbáltam közeledni. Párszor beszélgettünk kettesben is, néha felém nézeget órán. Most akkor barátkozni akar, vagy csak nem akar elkerülni és én meg félreértelmezem?

16 mindketten



2015. szept. 26. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem barátkozni akar. Sok sikert!!!
2015. szept. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem akar elkerülni, mert az neki is kellemetlen volt. De csak barátkozni szeretne, ez biztos. Szerintem továbbra is beszélgessetek és keress magadnak egy másik lányt, akibe beleszerelmesedhetsz.
2015. szept. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2015. szept. 27. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!