Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bejön a srácoknak egy dohányzó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön a srácoknak egy dohányzó csaj?

Figyelt kérdés

Sokak szemében hátrány, ha egy lány dohányzik, meg hogy "majd besárgul a foga, büdös a lehellete, a ruhája..."

Ezt is a nagy dohány ellenesektől hallom.

Aztán hogy lehet, hogy akit ismerek, csajt és ohányzik(van jópár) mindenek van egytől-egyik barátja...



2013. ápr. 9. 18:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
attól függ, ha nem dohányzik sokat akkor igen, ha láncdohányos, akkor nem
2013. ápr. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Gyűlölöm ha egy csaj cigizik nálam ez kizáró tényező .
2013. ápr. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be. Már csak azért sem, mert a füsttől is fuldokolni kezdek.
2013. ápr. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nem..
2013. ápr. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Van akinek bejön, van akinek nem. De szerintem a legtöbb srác nem szereti ha egy lány dohányzik. Ha valakinek tetszik, akkor valószínűleg ő is dohányzik.
2013. ápr. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

:D Nem számít, most én is dohányzok 1, 1ésfél éve. Én ismerek sok dohányzó csajt, és van majdnem (közel) mindnek barátja. Nálam nem előny nem hátrány. El kell fogadni a másikat kicsi-nagy hibáival, senki sem tökéletes, ahogyan tökéletes szerelem sincs. Bocsi a körmondatokért.


Legjobbakat 21/F

2013. ápr. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
én még annó együtt is füveztem a barátnőmmel, ő is cigizett meg én is, és nem zavart
2013. ápr. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
Nekem bejön, mert az ilyen lányok nem csak ennivalót vesznek a szájukba, s szeretik is azt... Ez pedig jó dolog. :D :D :D
2013. ápr. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Dohányosok dohányosokkal járnak a környezetemben, a nemdohányzók pedig nemdohányzókkal. Ahogy én látom, inkább a csajokat zavarja, ha a pasi dohányzik.
2013. ápr. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
énis úgyvoltam, hogy dohányzó csajt soha, undorító, még a gondolata is. aztán jött életem szerelme, és akár cigizett, akár nem, nem volt esélyem.. ez nem ilyen hogy eldönti az ember. :)
2013. ápr. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!