Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megváltozzak egy lányért?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltozzak egy lányért?

Figyelt kérdés
Nos, a történet kicait hosszú lesz, tisztelet aki elolvassa. Az egész ott kezdődött hogy uj iskolába léptem senkit sem ismertem de egy gyönyorü lány mindig mindennap beszélgetett velem. (Ugye az osztálytársam). Egyre inkább megkedveltem. Nyáron szinte mindennap beszélgettünk, egyutt irtuk a nyari hazit, kozos sorozatot neztunk eggyutt estenkent és sokszor írta is hogy milyen jó hogy mgismert és hogy feldobom a napjait. 10ben már ott tartottunk hogy meghivott legyek a parja egy tancos balon ugye ez egy kurzus. Elhivtam késobb randira de lemondta mert sok dolga van az oszi sünetben.. Barátnője megnyugtatott hogy nincs semmi baj tényleg elfoglalt mivel sportol stb. Sajnos többszor sem ért rá szinte egész évben... Ez kicsit elszomorított. De az vígasztalt hogy minden nap rammosolygott és nevetett, becézett és simogatott. Telt az idő és mindent csináltam ahogy eddig de állítólag már én idegesitem ot. Nem ertem pedig semmit nem csinálram másképp. Na de a lényeg a bunkó kicsit rosszfiú stílust imádja (miert is ne..) 2 osztálytársammal is összejott de mindkettőjükkel szakított mert leakarták fektetni.. ezek után az utobbi exe megint akar tole valamit és nem tűnik a lány túl elutasítónak ami eddig történt. Mára a kapcsolatom a lànnyal annyi hogy mindig ugyanugy mosolyog es nevet a beszolasaimon a szar vicceimen de en nem is beszelgettel vele de legbelül még mindig hiányzik amikor rám néz es beverném az exe képét amikor beszélgetni látom vele.. Minden nap gondolok rá hogy le kellene mondanom de nem megy. Kaptam tanácsot hogy majd mas lány segít elfelejteni őt , ez mind szép és jó csak már annyira meghatározta az életemet X hogy minden lanyban őt akarom visuontlatni pedig masok is nagyon szepek :( Bocsi ezért a regényért és a helyesírásért csak telóról engedte az oldal a kérdést :)

2015. okt. 23. 08:12
 1/6 Zedricht ***** válasza:
100%
Ne valtozz meg szerintem.. nem er annyit egy lany sem, hogy megvaltozz.. vagy elfogad olyannak amilyen vagy, vagy nem erdemel meg..
2015. okt. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem szedd össze magad és mondd el neki,lehet,hogy ő nem is tudja,hogy neked ő ennyire tetszik :) A másik pedig,hogy lehet,hogy a barátzónában maradtál,de ki tudja..az is lehet,hogy ő sem mer lépni :/ N
2015. okt. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok,csak véletlenül elküldte

Nehéz bármit is mondani erről,de szerintem ne add fel :) Megváltozni meg semmiképp ne változz meg ;) ne abba szeressen bele,akit ő akar látni,hanem amilyen te vagy :)

2015. okt. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg tőle, hogy mi baja veled és hogy miért nem beszél veled soha. A változás pedig attól függ, hogy mekkora kérés. A személyiségedet semmiképpen ne változtassa meg.
2015. nov. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne valtozz meg orulnek ha egy ilyen rendes fiu akarna valamit, a lany ha ezeket a rosszfiukat szereti elobb utobb rajohetne mit akarnak tole, es ha o nem arra vagyik akkor veled kene lenni. Egyik baratnoje helyrerakhatna, hatha hallgat ra. (Erdekedben beszelhetne vele naratnoje)

Bocsi az ekezetekert.

2015. nov. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a remek válaszokat :). Azóta rengeteget mosolyog rám és mélyen a szemembe néz ha beszélgetünk. Belikolja a képeimet és együtt mentünk egy órára mert megkert. Bár lehet ez sem jrlent semmit.
2015. nov. 22. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!