Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van még olyan helyes fiú, aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan helyes fiú, aki nincs elszállva magától és harcol egy lányért, aki tetszik neki?

Figyelt kérdés
Nem általánosításból írom, csak tapasztalatból, mert azt vettem észre, hogy azok a fiúk akik helyesebbek, nem nagyon próbálkoznak sokáig egy lánynál. Például, ha két nap alatt nem jön össze, akkor rögtön másnál próbálkoznak. Kérlek ne támadjatok, nem bántásból írom. 14/L
2015. szept. 17. 20:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen, van ;)
2015. szept. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Azért mert a helyes srácok más lányt 2 nap alatt megkapnak.
2015. szept. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi számít nálad helyesnek?


Kb. hány százalékát tartod helyesnek a fiúknak?


Amúgy miért kellene "harcoljon", meg tovább próbálkozzon? Ha tetszik neked egy fiú, és próbálkozik, akkor ne kéresd magad, hanem mondd meg neki, hogy tetszik neked!

2015. szept. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Helyesnek mondanak, csak nemtom h az vagyok e:D

Amugy van 14/F

2015. szept. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ha már itt tartunk megmondtam neki :D minden jól ment, de amikor nem úgy alakult ahogy ő könnyen eltervezte, akkor inkább hagyta az egészet és nem is próbálta megoldani. És ezt próbálom megérteni, hogy ez miért van. De lehet, hogy velem van a baj.
2015. szept. 17. 20:34
 6/15 anonim ***** válasza:

Ez mind megvan, csak nem vagyok helyes a szó mai értelmében.

(Nem 40kg vagyok összvissz, és nincs oldalt leborotvált, de felül dzsungel hajam. Sorry, megyek eret vágni)

2015. szept. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nálam sem ez definiálja a helyes fogalmát:D
2015. szept. 17. 20:42
 8/15 anonim ***** válasza:
Én a barátnőmért 3 hetet "küzdöttem" és lassan 2 éve együtt vagyunk
2015. szept. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
nem a középkorban vagyunk hogy harcoljak 1 lányért! mindig van másik lány ez alapszabály
2015. szept. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Helyes vagyook ;)

Ja! És nem vagyok elszállva :$

2015. szept. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!